Bolestivá bulka v podpaží v těhotenství. Máte zkušenost?

liska06
14. dub 2012

Ahoj všem 🙂 , nemáte prosím někdo zkušenosti s bolestivou bulkou v podpaží? Mě se udělala na pravé straně ☹ , ale do tří dnů sama vymizela. po týdnu se mi dělá zas na levé straně, tak snad opět sama vymizí. Ale co by to mohlo být, je to třeba tím jak se utváří mléko, že jsou uzliny nateklé 😖 ???? Jdu v úterý do poradny tak se zeptám, ale do té doby. Jestli máte někdo zkušenost s touto problematikou, tak mi písněte prosím 😉 .

reruna
14. dub 2012

@liska06 pokud kojíš, tak může někdy v podpaží zduřet žláza, má to souvislost s kojením, ale určitě to řekni i dr., aby se něco nepřehlédlo, pomůžou prý na to studené obklady

mamkamarketa
14. dub 2012

@liska06 ahoj,
ja teda nekojila,ale me se udelala v podpazi boulicka. myslela jsem,ze to je bedar 😅
no abyla to zlaza. za tyden jsem dostala virozu. jakmile jsem se uzdravila, boulicka zmizela. pry to melo souvislost

liska06
autor
14. dub 2012

aha, no tak děkuji za odpověd, každá rada dobrá že, já jsem ještě v posledním měsíci těhu, takže nevím no 🙂

liska06
autor
14. dub 2012

Díky reru, ale ještě nekojím, jsem v devátým, takže nevím a tovíš že mu to povím, zkusím ten obklad 😉

jennyska
21. led 2014

Ahoj @liska06 @mamkamarketa @reruna a ostatní snažilky, těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Bulkou v prsu do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/bulka-v-prsu/ pomůžete ostatním ženám, které si právě bulku v prsu nahmatali a nebo už o ní delší dobu ví a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

liska06
autor
21. led 2014

@jennyska ahojky prosim te nezlob se, rozbil se mi notes. Tak z mobilu to psat nebudu, az mi to pujde tak urco neco napisu, vim ze uz jsi me psala i na jina temata. Rada pak pomohu. 🙂

aniiickaaa
19. srp 2014

ahojky sem ve 31tt a objevila se mi v podpazdi bolestiva bulka 😒 z holeni to neni sem opatrna nevíte cimto muze byt?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru