• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bradavice v těhotenství. Jak na ně?

28. dubna 2016 
@pattie
ahoj, zkouším tvou radu s octem a česnekem. Na místě bradavice se mi objevily černé tečky. Tak jednou týdně vezmu manikůrovací nožík a seříznu pryč tu zrvrdlou kůži. Jak má vlastně vypadat výsledek? Černé tečky zmizí?
1. lis 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helfr mě vždycky ta bradavice celá odpadla
1. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @jitdan @kacka.va @pattie @makyb78 @anta @bihan @maruska39 a ostatní snažilky, těhulky, maminky :slight_smile:

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s bradavicemi (buď u Vás a nebo u Vašich dětí) do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? :slight_smile:

Tím, že svou zkušenost vložíte do www.modrykonik.cz/bradavice/ pomůžete ostatním nejen na MK, které bradavice trápí a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Co Vám pomáhá/nepomáhá? O jaký typ bradavice se u Vás jednalo? Co vše jste vyzkoušely? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
28. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla bradavici na chodidle, ale to mi bylo tak 16, nechala jsem si jí vypálit. Ale jinak v těhu jsem problémy s bradavicemi vůbec neměla, takže vůbec neporadím :confused: :dizzy_face:
29. led 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S bradavicemi na prstech u nohy jsem si užila své. Chodila jsem pravidelně na vypalování dusíkem.Ale vždy se obnovila, nebo narostla jinde. Zkoušela jsem různé mastičky. KDE CO!Nakonec mi kamarádka lékařka doporučila Duofilm (http://www.lekarna.cz/duofilm-liq-1x15ml/). Poradilo si to i s větším shlukem bradavic - cca 5 na jednou. Od té doby na ty prevíty netrpím.
25. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duofilm: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat.
K dispozici nejsou žádné údaje týkající se bezpečnosti u těhotných žen. Přípravek Duofilm se v průběhu těhotenství nedoporučuje.
Složky přípravku Duofilm mohou přecházet do mateřského mléka. V průběhu léčby přípravkem Duofilm se proto nedoporučuje kojit.
28. dub 2016 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek