Brnění ruky a obličeje, rozmazané vidění. Stalo se vám?

dhakini
18. únor 2010

Ahojte, dnes se mi stala zvlastni vec, nedjřív se mi při sledování tv začal nějak divně rozmazávat zrak. Potom mě začala brnět levá ruka, vzápětí levá půlka obličeje. Film, který jsem sledovala, byl s titulkama, já jsem najednou nebyla schopná ty titulky přečíst, ne že bych je neviděla, ale spíš jako bych vůbec nerozeznávala písmena, byla jsem divně zmatená...Trvalo to asi 15 minut, potom to odešlo. Jsem v 9. týdnu těhotenství. Byla jsem z toho docela vyděšená. Máte prosím někdo podobnou zkušenost?
Moc díky, mějte se krásně.

wsmoulinkaa
18. únor 2010

dhaki měla jsem to při prvním těhu, ale asi ve 20tt je to tlakem a samo to odezní.......kdyby se ti špatně dýchalo, vem si pytlík jakýkoliv a dýchej doněj....to se uklidníš

neboj není to nic nebezpečného!! 😉

dhakini
autor
18. únor 2010

Dekuju wsmoulinko! Mej se hezky.

skarolina
18. únor 2010

Anebo to taky může být od krční páteře, mohla sis tam něco uskřinout. Ale každopádně bych zašla v nejbližích dnech na kontrolu na gynekologii , aby ti přeměřili alespon tlak a eventuelně zkontrolovali ... jen pro jistotu.Kdybys například měla vysoký tlak, což není žádná hrůza, ale aby se to nezanedbalo. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru