Bulka pod kůží na zadku, co by to mohlo být?

veronikanel
6. dub 2014

Ahoj maminky,
mám takový dotaz.Tak 2 dny zpět jsem na zadku pod zády nahmatala "kuličku",cenťák/dva.Na dotek bolí stejně jako svaly kolem a při špatném našlápnutí tím bolí i chůze.Myslela jsem,že by to mohla být tuková bulka,ta ale bolet nemá.Přítel je zase pro uzlinu.Nevím,nejsem dr,nevím,zda jsou na zadku.Nevíte co by to mohlo být?Předem děkuji.

helcenka
6. dub 2014

@veronikanel - to vypadá spíš na nějaký namožený sval, kde se udělal uzlík. Zkus být několik dní víc v klidu, namaž to nějakou mastí nebo kaštanovým gelem a uvidíš.

speedygon
6. dub 2014

A nebo to je nějaký pupínek...já měla takovou "bouličku" vedle nosu a bylo to něco jako beďar.....taky to bylo pod kůží a vypadala jsem fakt divně(i když...to vypadám i bez toho 😀 ). Počkej pár dní ještě a kdyžtak si zajdi k dr...

skotskaa
7. dub 2014

@veronikanel Pokud je to pod zády mezi půlkama, mohlo by jít o cystu. Pokud nezmizí, tak je to na malou operaci. Mně se to objevilo před 10 lety a poněvadž jsem dlouho váhala, jestli k doktorce jít, cysta nakonec praskla sama, takže mi to jen pod lokální anestezií vyčistili a sešili.

salina1979
7. dub 2014

Taky jsem to měla a šlo o vřídek, bolel, ale nešel ven. Trvalo několik týdnů než se úplně ztratil... ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru