Bulka v podpaží v těhotenství. Co by to mohlo být?

makka
2. bře 2009

Chtěla bych poprosit o radu. O víkendu jsem si v podpaží nahmatala bulku, na dotek i trochu bolí. Hodně mě bolí prsa. Nevíte co by to mohlo být? Nesetkala jste se s tím některá?

aponchie
2. bře 2009

setkala..chodila jsem i na punkce,ale vice v IP kdyztak 😎

poletucha
5. bře 2009

makka- ja si taky nedavno nasla bulku a zapomnela jsem to rict gynekologovi na posledni prohlidce...jsem z toho lehce nervozni.
aponchie muzu poprosit o nejaky info? diky moc

makka
autor
5. bře 2009

POLETUCHA - mě už se ztratila. Byla to tuková bulka a udělala se mi také, že mi začaly víc růst prsa. Taky jsem z toho dost šílela, ale když mi moje tchýně říkala, že je má běžně a slyšela o tom, že je to normální, tak jsem se přestala nervovat a hlavně jsem si té bulky nevšímala. Dokonce to mívají i malé dětičky a po nějaké době se jim ztratí. Stejně se na to zeptát gynekologa při příští prohlídce, nenechám to jen tak.

geminis
5. bře 2009

makka -
tak s tím bych určitě někam zašla, třeba je to v devíti případech z deseti jen ta tuková bulka, ale kdo jiný Ti zaručí, že ne, kromě doktora.
Tak bych na nic nečekala. Tady to nevyřešíš a klidnější nebudeš.

makka
autor
5. bře 2009

GEMINIS - já už jí tam nemám, po 4 dnech se ztratila.

mirabela
9. bře 2009

Holky, určitě si dojděte k dr. Já tam byla před rokem, nic to nebylo (zvětšené ml. žlázy), ale za ten klid to stojí.
Neblbněte a dojděte si tam, netrvá to dlouho.

kutcher
4. led 2010

taky jsem tam nejakou nasla, mam z toho docela nahnano, da se s tim jit aj k obvodakoj??

jennyska
21. led 2014

Ahoj @makka @kutcher @mirabela @makka @geminis @poletucha @aponchie a ostatní snažilky, těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Bulkou v prsu do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/bulka-v-prsu/ pomůžete ostatním ženám, které si právě bulku v prsu nahmatali a nebo už o ní delší dobu ví a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru