Byl někdo hospitalizován díky omdlévání v 1. trimestru?

anickajirka
12. črc 2013

někdo kdo by byl v nemocnici díky omdlévání, jak to probíhalo...?

tanik1912
12. črc 2013

ja jsem byla, protoze jsem omdlela a zlomila si nos. Udelali veskere vysetreni, hlavne neurologicke a bylo to. 😉

andy80
12. črc 2013

Omdlévala jsem při prvním těhu v MHD. Hospitalizovaná jsem nebyla, bohužel to k těhu patří.

petrajavor
12. črc 2013

já jsem teda omdlévala později (aspoň myslím, nevím jak vychází trimestry na týdny) ale od 14-25tt jsem díky jedné paní doktorce omdlívala celkem pravidelně a jelikož to bylo ze stresu hospitalizovaná jsem nebyla, pouze mi udělali nějaké vyšetření a zůstala jsem doma....

sheeni123
12. črc 2013

Omdlévala jsem v prvním trimestru a hned mé první omdlení skončilo několikadenní hospitalizací, měla jsem otřes mozku, zlomenou ruku, zašívaný obličej...pak už jsem byla doma. Párkrát jsem ještě omdlela, ale už se to obešlo bez komplikací.

vendullka
12. črc 2013

Já jsem omdlívala docela často téměř celé těhotenstí, vlastně obě, ale naštěstí to až na jeden slabý otřes mozku nebylo nikdy vážné a obešlo se to bez hospitalizace.

pusolamy
12. črc 2013

omdlela jsem jednou kdyz jsem jeste ani netusila ze jsem tehotna , sla jsem v noci na wc a po ceste zpet jsem na chodbe sebou svihla. bomba to byla pekna manzel ktery spal v patre se vzbudil a bezel me sbirat. ale nastesti to bylo bez zraneni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru