Candida v těhotenství. Máte zkušenost?

veronyk
18. lis 2008

Má některá z vás zkušenosti s plísněmi (candida) v těhotenství? Dočetla jsem se, že velká část populace má v těle a hlavně v krvi plísně, které se váží na červené krvinky a tím jim znesnadňují průchod kapilárami. Následně dojde ke zhoustuní krve.

lucka79
27. lis 2008

Kup si FUNGICIDIN LÉČIVA MAST 10G a od lekare si dej predepsat NISTATIN do posvy,ja mam s candidou uz 4 roky problemy,teraz som v 30.tt a a nemam candidu,pomohlo to,ale msuis vynechat sladke pocas liecenia a ziaden sex!!!!A Ani potom sa neprejedat sladkym,ako su napriklad cokolady,gumene cukriky a zakusky sladke.Treba obmadzit sladke!!!!!candia sa totiz zo sladkeho zivy je to pre nu super,takze sa musis ovladat.

mirjanka
27. lis 2008

A taky se vyhýbej koupání ve vodě - chlorované - lepší pouze sprcha, na intimní místa žádná mýdla, gely...v těhotenství bývá candida právě víc než normálně...ale lékař ti napíše neškodné globulky už do prvního trimestru

jabluncanka
28. lis 2008

Já se přidám s jedním "babským receptem" = Peru si kalhotky na 60st. a podprdy na 40st.s octem.Bez prášku,aviváže,jen tak...Taky to pomáhá... 😉

mirjanka
28. lis 2008

Jinak fungicidin radši nepoužívej v prvním trimestru.

janab78
28. lis 2008

Mně na candidu nepomohlo nic, až porod. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru