Celé těhotenství na nemocenské. Zkušenosti, tipy

daiquiry
10. únor 2009

ahooooooj všem, snad se nás tady pár sejde, abychom daly řeč, zpříjemnily si pobyt doma a vyměnily si zkušenosti, co dělat s volným časem, když toho vlastně dělat moc nemůžeme 🙂

kajra
26. únor 2009

Ahoj holky. Taky jsem na neschopence od začátku. Dělám sestru na dětském. Všechny ty bacily...fůůůj a někdy člověk od dětí dostane i obélisk 🙂 Jsem ráda, že jsem doma, pač zezačátku mi bylo fakt blbě. Ještě teď jsem unavená, spím minimálně 10 hodin. A hlavně jsem v klidu a dělám jen to, co chci. Příští týden malujem a trochu budem zlepšovat byt. Tak to bude na manžela a já se sunu na týden k našim.

wsmoulinkaa
26. únor 2009

ahoooj tak jsem zpět po delšíí pauze a už jsem taky konečně na neschop do mateřské. Jsem ráda, protože jsem už nevěděla jak bych to zvládala!!! Ale dr povolil a to je co říct on je jinak docela pes...kamarádce které je 40let a ted otěhotněla nenapsal riziko ani vzhledem k věku....páč jí řekl, že roziko je vlastně celé těhotenství a že by doma mohla být pak každá. Jako nic proti ono na tom něco bude, když ji fakt nic není......ale když už ji je 40let, no nevím, ale je na pracáku. hm 😒 😉

kajra
26. únor 2009

No hlavně je to chlap, který si neumí představit, co ženská musí zvládat. To ženy doktorky (je to můj pocit),bývají vstřícnější. ale asi je to o člověku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru