Celý den jsem na nohou (23. tt). Co na bolavá chodidla?

ivanas11
6. črc 2011

Ahoj maminky a těhulky. Jsem ve 23tt, mám doma 17m holčičku a celý den jsem v zápřahu (jak s ní, tak i kolem domácnosti - a to dělám jen to nejnutnější). Jsme vždy dopoledne i celé odpoledne venku, doma si nepohraje, tak co jde dělám až potom nebo mezitím přes oběh. Už několik dní mě šíleně bolí chodidla při chůzi, přes noc si nohy vůbec nestihnou odpočnout - jsem jak po maratonu a ráno to začne nanovo, bolí už když vylezu z postele! ☹ Nohy vůbec oteklé nemám a mám nahořes asi 4kg, tak jsou holt asi jen uchozené. Nemáte nějaké tipy, jak se o nohy starat, čím namazat třeba na noc, aby se lépe zregenerovaly, něco proti zmírnění bolesti adt.? Díky moc

kalo
6. črc 2011

Já si dávám denně na celé nohy ledové sprchy. Když je vedro, tak i několikrát denně. Za prvé je to prevence proti křeč.žilám a hlavně to unavené nožky osvěží a rozproudí v nich krev...A jak to jde, tak lehám na gauč a odpovčívám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru