• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cerkláž. Podstoupily jste ji? V jakém týdnu?

5. prosince 2016 
prosim vas,chcela by som vediet,tie co mate po serklazi,ci boli vyberanie stehu...mna to caka v nedelu ...dakujem
5. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyndání stehu nebolí.Doktorka u mě měla problém steh vůbec najít a pořádně ho chytit.Cítila jsem jen tlak v břiše jako při menstruaci,ale nebolelo to.Potom se může stát,že budeš trochu krvácet.Já jsem jen malinko zašpinila a pak už nic.Držím pěsti ať porod proběhne v pořádku!!!!!!!!!
5. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @silvicka81 @bonny23 @sadourek @ikke @pessy1 @luuciee83

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s cerkláží, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/cerklaz/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci a radě :slight_smile:
Je skvělé, že si takhle navzájem pomáháme! :slight_smile:

Mějte krásný den!
Janča
12. lis 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “překlep”
@jennyska Proč mi to hází, že tato stránka už neexistuje?...asi v tom máte bordel,ne :wink:
12. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest Ahojky :slight_smile: Byl tam překlep v linku - teď je to už ok, tak můžeš klidně přispět :slight_smile: Děkuji a měj se fajn! J.
12. lis 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je tu některá, co podstoupila cerkláž v poslední době? Moc děkuji
7. lis 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsal by mi někdo prosím něco aktuálně k tomuto výkonu? Díky.
5. pro 2016 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petitek A ty? Díky
5. pro 2016 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek