Chlamydie v těhotenství v prvním trimestru

uzulka
9. črc 2014

ahoj holky mam nepříjemny pocit ,že mam asi chlamydie asi od 9 tydne mam zvlastní pocit po vyčurání v močové trubici zanět močového měchyře jsem měla,ale po dobrani ATB i cevkováni vše vyšlo v pořadku ,ale tento problem zustal tak jsem slídíla po internetu a našla ,že to mužou zpusobovat chlamydie přitele mam stáleho ani nevim kde bych k tomu přisla dneska jsem byla u doktorky na krvi a příští tyden zjistim výsledky ,ale bojim se jak se todle v těhotenstvi lečí a aby to nepoznamenalo špunta jako by nestačilo ,že jsem brala ATB hned takle na začatku ☹ nema nekdo zkušenost?

fressa
9. črc 2014

Ahoj,když jsem čekala první děťátko,taky jsem to řešila. Muž je měl v sobě,ale nevěrný mi nebyl,je atlet a často jezdí po závodech a jeho doktor mu řekl,že to mohl chytit ze šaten,bazénu.. Hrozně sem se bála a když jsem to řekla mudr,tak mi řekla,že se nemám vůbec bát,že se tu chlamidie předceňují a opravdu bylo vše v pořádku. Dočetla jsem se tedy i jiný věci,že to může být průšvih,ale podle slov i jedné primářky (známé) je to taky v poho. Jestli opravdu můžu doporučit,nechci dělat reklamu,jen je to strašně účinný-ginexid! Pěna na hygienu dámskou(vrátilo se to po letech na trh) a nechytí se tě ani kvasinky,je to straně perfekntí-doporučila mi to mudr a já už nic jinýho nechci. V lékárně to objednají,je to sice cena kolem 300Kč,ale kam se hrabou jiný intim mýdla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru