Chřipka před porodem. Neudýchala bych ho

snapik
18. říj 2010

Mám termín 23.10.2010 a dostala jsem tak hroznou chřipku,že se bojím když by to na mě přišlo,tak že to neudýchám.Zažil to někdo?Mám z toho docela strach.Děkuji za příspěvky Iva

cepecek
18. říj 2010

Ahoj, to jsme na tom nějak podobně, já nastupuju toto úterý do nemocnice a ve středu mám naplánovaný císařský řez, a mám hroznou rýmu a kašel. Taky nevím co se bude dít a zda se zákrok vůbec uskuteční.

snapik
autor
18. říj 2010

Brala bych taky císaře,ale já musím rodit normálně a bojím se toho,že to neudýchám.Dají ti epidurál a je to v pohodě,ne?

helcah
18. říj 2010

No normálního porodu bych se nebála při chřipce, já mám problémy s dýcháním normálně a také jsem porodila. Bála bych se spíš toho císaře, protože kašlat a smrkat s jizvou opravdu není žádný med....

ia.
18. říj 2010

ahoj, tak já rodila se silným nachlazením a rýmou, bohužel jsem malého nakazila už v břiše, takže hned pár hodin, co byl na světě mu nasadili ATB, nemohl dýchat, takže kapičky, no hrůza, hrozně jsem to obrečela, ale nedalo se nic dělat, rodila jsem na konci září a manža to přitáhl z práce...nakonec nás z porodnice pustili po 11 dnech, měli jsme za sebou i rtg plic, to byl teda zážitek, ale ťuk ťuk, teď je to zdravý, dvouletý 17 kilový kluk 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru