• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chripka v 6tt, podelte sa o skúsenosti

22. listopadu 2012 
Ahojte, som tu nova... babatko sme neplanovali, No o to viac sme sa potesili, ked sme sa s manzelom dozvedeli, ze budeme rodicia. Pred par dnami som jeden vecer dostala z nicoho nic silnu horucku 38,7 ale do par hodin sme ju zbili. K tomu sa pridruzili bolesti klbov, hlavy, nechut do jedla, nic som nevladala. teplota pominula, ale pokracovalo to kaslom a bolestou hrdla, Doktorka mi predpisala Bioparox, k tomu beriem cesnak, cibulovy caj, vela vitaminov, som v teple a na PN. Chcem sa spytat ci s tym ma niektora z vas skusenost. Som velmi smutna, ze hned na zaciatku tehu ma postretla choroba. Myslim, ze to nahorsie mam za sebou a je to pomaly na ustupe, Verim, ze babo je tiez v poriadku. Prosim poradte a podelte sa so mnou o Vase skusenosti.
19. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dima475 Ahoj, také jsem byla v těhu nemocná, bolelo mě v krku, brala jsem Bioparox..... Myslím, že to není nic závažného a miminko to nijak neohrozí. Hlavně, že už nemáš ty horečky. Držím palce a ničeho se neboj. :wink:
19. lis 2012 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, držím palce ať je vše ok. Já měla chřipku s horečkama ve 4tt. To jsem ještě o těhu nevěděla, ale já nikdy neberu léky, když to není nezbytně nutné, tak i tuhle chřipku jsem prostě vyležela a byla na čajích a miminko se zdá být zcela v pořádku, ale taky mě to vyplašilo :zipper_mouth: Drž se a hodně zdravíčka :wink:
19. lis 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dima475 ahoj podle me nejvice je nebezpecna pro mimco horecka..... pokud netrvala dlouho a srazila jsi ji nemelo by to miminku snad ublizit.
19. lis 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dima475 Já zase dostala v 1.trimestru silný zánet močového mechyře, vysoke horečky a samozrejme na to antibiotika.Taky jsem mela strach, ale dopadlo to dobre:slight_smile:
19. lis 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem Vam, aj tak mam strach... Choraba je na ustupe, uz mi je ovela lepsie. Len ta teplota ma riadne vystrasila.
22. lis 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek