Co na bolest v krku ve 34. týdnu těhotenství?

martikvitulik
3. led 2014

Ahojky holky, prosím o radu. Včera mi začlo bolet v krku a dnes ráno jsem si vyloupla takovou hnisavou hrudku 😖 a krk si vyčistila ( doufám) Tak zatím snad ok. Bojím se, že by to mohla být začínající angína ☹ . Jsem ve 34 tt a za týden,11.1.2014 se s přítelem bereme tak se bojím abych neonemocněla, už tak stačí, že se bojím abych neporodila dříve. Je to naše první miminko a termín mám 20.2, tak snad to bude ok. Máte někdo zkušenosti s tím krkrm?? Kloktadla nesmíme, mám doma jen Septisan. Už jsem angínu měla v 17 týdnu tak to mi doporučili v lékárně. Děkuji za příspěvky 🙂

mamca_s
3. led 2014

Zkus ten septisan, ten se muze i v tehu. Me pomohl vzdy. Hezky den

ness21
3. led 2014

Já teď dostala také septisan ale sem 25+6 ale myslím že to na to nemá vliv 🙂

granda
3. led 2014

česnek a cibuli,, pekně na husto a cucat med ... ja se takhle uzdravim vždy a je to tak do dvou dnů... ale fakt na husto.. polevky, topinky, čajíčky...

prcccek
3. led 2014

Mi můj gyndař říkal, že můžu kloktat i cucat Tantum verde

sonik05
3. led 2014

Za sebe také doporučuji Septisan. Může se v těhu a mě i pomáhá.

martikvitulik
autor
3. led 2014

@granda topinku s česnekem si dát můžu?? To jsem ani nevěděla 🙂 Děkuji

martikvitulik
autor
3. led 2014

Děkuji za rady holky 🙂 prcccek ten Tantum verde nevím....to bych se asi bála..

granda
3. led 2014

@martikvitulik jasny,, pekne na sadle. nejlepe domací... a je to super... ja tak ztravila kazdou vyrozu v tehu a v kojeni,, a jak male chutnalo mleko 🙂) cesnecka je taky super,, ja mam rada,,, na husto cibuli, cesnek, bramboty a dat zapéct do trouby,,, pak podlejt smetanou a zasypat syrem,,,, ale jde to i bez smetany a syru....

hello_kyttinka
3. led 2014

Bioparox, je volně prodejný v lékárně a je i do nosu a na pohotovosti mi paí dr. řekla 2x denně pít teplou vincentku...

lucieandrlova
3. led 2014

Vincentka pastilky a kloktat 4 soli (míchá se v lékárně).

koliotte
8. led 2014

Ahoj, tak opravdu jen ten Septisan a v lékárně mi dali ještě něco na kloktání (červená tekutina). Nakonec se mi ale rozjela angína a musela jsem k doktorce pro antibiotika - některá mohou i těhotné, ta nakonec zabrala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru