Co na zahlenění v těhotenství?

zenablazena
2. led 2014

Jsem v 15tt. V 6tt jsem měla chřipku a od té doby mám pořád hleny. Nemám kašel, ani rýmu, hleny jdou ven, ale trápí mě, že je vůbec mám.. Zkoušela jsem jitrocelový sirup, ted naposledy mucosolvan sirup, kloktat vlažnou vincentku a beze změny... A před týdnem se mi k tomu přidalo i nadměrné slinění. Už nevím kam s tím, polykat to nejde, stále zvracím a hlavně kvuli hlenům a slinám... Piju, myslím že celkem dostatečně. Je nějaká naděje, že ty hleny zmizí, nebo na to najdu účinný lék?

cutie_01
2. led 2014

Na odhleneni by mel byt dobry lotosovy (lotusovy) koren.

akashka
2. led 2014

a co ACC? nejsem si jistá jestli se v těhu může, ale mě ho doktor dal po punkci vajíček před transferem, na trošku jiné zahlenění, fungovalo to 😉

lenus202
2. led 2014

na odkašlání je jitrocelovej sirup

zenablazena
autor
3. led 2014

@cutie_01 AHoj, prosím tě, jak připravím ten kořen? Na obale je napsáno 10 min vařit..... nestačí jen louhovat?

zenablazena
autor
3. led 2014

@lenus202 Ten jsem právě zkoušela a nejen že nepomohl, ale je tak moc sladký, až mi po tom bylo zle ☹ Ale i tak děkuji 🙂

lenus202
3. led 2014

@zenablazena já už jsem ve 3 trimestru, tak jsem mohla i mucosolvan, ale nevim jak vy...

zenablazena
autor
3. led 2014

@lenus202 mucosolvan jsem "dobrala" před dvěma dny.. Mě ho dr.povolil už v 7tt, ale s mírou, to jsem raději nepokoušela... Obávám se, že by to mohlo trvat až do konce ☹

lenus202
3. led 2014

@zenablazena tak ještě zkus svařit skořápky vlašských ořechu, do 2 dcl vody dáš tam 2 ořechy a do toho med...jinak už nevim...

zenablazena
autor
3. led 2014

@lenus202 dobře zkusím 🙂 Ted jsem zkusila ten lotusový kořen, takže když už ani ten nepomůže, tak uvařím skořápky 🙂 Děkuji 😀

cutie_01
3. led 2014

@zenablazena Ahoj, delam to taky dle navodu na obale - dam dve kolecka do rendliku s vodou a povarim...ale asi by to slo i vylouhovat, zkus 🙂

lenjii
3. led 2014

Tvůj případ mi připomíná muj. Ja k tem hlenum mam od prvního trimestru i tehu rymu a NIC mi nepomáhá. Graduje to a čekám jen na porod az to pak přejde jak to zacalo. Kámoška to mela to samé a porodem to ustalo.

makussska
8. únor 2014

Mně pomohlo přikládat na dutiny zahřátý rašelinový polštářek a do toho proplachovat tou vincentkou... A teda aby se mi tam dostala, tak jsem si šplíchala na splasknutí sliznic jednou denně muconasal, když došel, tak afrin (ten se v těhu může), o muconasalu jsem četla na porodnici.cz, že taky nevadí...

lucifeerka
7. říj 2014

Zkus Herbalmed Hotdrink – horký nápoj, zaliješ ho jen horkou vodou a na zahlenění průdušek je úplně bestovní. Bylinky ti hlen totiž pěkně rozpustí a za chvilku máš klid. V těhotenství se díky přírodnímu složení může v pohodě užívat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru