• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co na žáhu v těhotenství? Poraďte

31. ledna 2011 
chci poradit, jsem na zacatku tehu a trapi me hrozne zaha, bojim se cokoliv snist.
23. led 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mne zaha palila zase hodne na konci tehu a pomahalo mi studeny mliko...
23. led 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nam pomaha mlíko :dizzy_face:
23. led 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pálila žáha ke konci těhu v noci, tak jsem vypila skleničku studenýho mlíka a byl klid... :wink:
24. led 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pomáhá Rennie :wink:
24. led 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
Mě taky pomohl Rennie.Doporučuji.
24. led 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
rennie, kefír a speci bylinkový čaj z lékárny.....
24. led 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejdříve mi pomáhalo mlíko, ale čím více jsem byla těhotná, tím to bylo horší, pak už mlíko nestačilo a tak jsem přešla na Gaviskon, nejdříve jsem ho jedla jednu malou lžičku a skončila jsem na 2 velkých polévkových lžících.
24. led 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Rennie, nebo neco podobneho jako Tums, Gaviscon atd. To se smi i v tehu a je to jedine co mi zabralo, take jsem to opravdu hodne trpela. V lekarne ti poradi, ale to Rennie se 100% smi. Ono je vice mene jedno ci snis nebo nesnis, kvuli tehu se zaludek tlaci nahoru a jeho obsah se snadneji dostava do prudusnic. Mliko mi vubec nepomahalo, zaha mne palila po kazdem jidle ci piti :frowning2:
24. led 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky na to od začátku trpím a pomáhá spolehlivě mléko, studené, vlažné, teplé.. a pak cokoliv smetanového, zmrzlinové poháry se šlehačkou jsou taky jistota :slight_smile: a naopak omezit koření, kečup, sůl...
24. led 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé..jako by to bylo včera :slight_smile: žáha... to jediné mi v těhotenství dávalo fakt zabrat... mně pomáhala lízátka..ať z lékárny zázvorová nebo klasická... a potom Tums a ovocné Rennie... ty jsem jedla také potom jak bonbonky...mě ta žáha pálila už jen i při pohledu na cokoli... holt se to v tom těhulkování musí vydržet..ale za odměnu je krásný dáreček na konci... tak ať se brzo uleví :slight_smile:
24. led 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Žáha mě začala pálit až ke konci a byla to fakt chuťovka :angry: . Mě pomáhalo mlíko a Rennie a spát jsem mohla jenom, když jsem spíš seděla než ležela, hodně pod hlavou :slight_smile:
24. led 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Renii, Gaviskon, mléko, smetana,... Tums se nedoporučuje
Mě hodně pomohlo omezit přísun potravin, po kterých mě pálí žáha, jako veškeré džusy, citrusové plody, někdy i čokoláda a hodně pomohlo, když jsem změnila i pitný režim, teď piji jen balenou vodu, páč z vody z vodovodu mi bylo taky dost špatně.
24. led 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, mě trápila žáha taky až ke kanci těhu a pomáhala mě na to malá lžička jedlé sody :slight_smile:
24. led 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ovocne Rennie trochu, mliko skoro ne, v podstate spat s hodne podlozenou hlavou a vynechat vecer ty drazdive veci. V prvnim tehot. jsem to mela posledni mesic, zato ted uz asi od 6tyho :angry: Ovsem ty si uzivas uz od zacatku :confounded:
24. led 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mlieko zo zaciatku a potom uz len - to tu este nikto nepisal - BANÁNY! Perfektne mi ukludnili zaludok.
24. led 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
taky doporucuji GAVISCON je super.. jak sirup tak i tabletky..
24. led 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to trápí jak ďas. piju mlíko, okamžitá úleva. ale chce to polotučné...:slight_smile: taky jíst častěji ale v menším množství, a žádné mastné kyselé ale to aby se člověk nenajed.... :unamused:
24. led 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pálila žáha už tak od 5. měsíce, ze začátku jsem používala homeopatika Nux vomica 9ch, stačilo si vzít jednu kuličku a polevilo to i na několik dní (fakt doporučuji, těch homeopatik na žáhu je víc, zkuzte se zeptat v lékárně), časem už nezabíralo, tak jsem používala také Rennie, žáha mě pálila i když jsem třeba jen vyšla schody a dokonce i při porodu a to jsem cucala právě Rennie :slight_smile:
24. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
rennie :wink:
25. led 2011 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mne pomohla super biela cokolada, kocka bielej cokolady :grinning:
25. led 2011 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: mlíka bych se nenapila i kdyby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: spala jsem téměř v sedě a pomohlo to... :grinning:
25. led 2011 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mlíko a rennie
25. led 2011 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pálí žáha většinou v noci,že mě to vzbudí.Piji mléko a docela to pomáhá.Prý pálí žáha vetšinou po bramborách.Chce to vystihnout.Než na to přijdeme budou miminka na světě a my budeme mít klid :wink:
29. led 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
nejdříve studené mléko a pak Gaviscon :wink: a hlavně zvýšená poloha :wink:
29. led 2011 v 19:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ja brala Acix
29. led 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
naprosto geniální kyselá okurka nebo zakysaná smetana. Za pět minut po po problému.
29. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Rennie
31. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mně pomáhá dlouhodoběji jedině jedlá soda :sweat_smile: :wink: .
vyzkoušela jsem kde co a tohle se mi opravdu osvědčilo :wink: .
31. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek