CRP vysoké, jinak bez příznaků, mám brát ATB?

edisonka13
24. bře 2014

Ahoj,mam takovy dotaz,dnes jsem 12+1tt,manzel mel 2dny teplotu,ale ma skaredy kasel,rymu.Dnes byl u Dr. a ta mu odebrala krev na CRP,mel 50,takze pry na ATB.Jenze si radeji Dr. pozvala i me,protoze me pred 2dny bolelo v noci pekelne v krku.Od te doby sem se prolivala cajem s medem a citronem a uz je to dobry.Jenze mi dnes Dr. taky udelala CRP a mam 69,takze jsem taky vyfasovala ATB.No a nase mala je taky nachlazena a dnes ji jeji Dr. delala krevni obraz a ten ma v poradku a rikala,ze na CRP tak moc nespoleha,ze ji parkrat uz nevysel.Udelala male ster z krku a rikala,at s atb jexte 2 dny pockame,az podle vyteru.Ze ona je stejne male zatim nenasadi,ze nema duvod.A ted moje dilema: Mam zacit brat ATB hned,mam strach o mimi,kdybych prece jen mela nejakou bakterii a nebo nemam,kdxz mi nic neni,ani teplot,ani ryma ani kasel?

svasa
24. bře 2014

@edisonka13 dobrý večer, já osobně bych ATB brala, CRP69 je dost vysoké. Miminku to určitě neublíží.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru