Diabetologie v Ústí nad Labem

kackama
2. říj 2017

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti a diabetologií v Ústí nad Labem? Paní doktorka - gynekoložka, mě upozornila na to, že tam nejsou zrovna 2x milí. Díky za info 🙂

gnozka
2. říj 2017

@kackama kterou mate na mysli ? Mam jen zkušenosti z Dr Taresovou, ta umi byt nepříjemná ale spis je to o tom ten je přísná což najednu stranu chapu , kdyz tam prijde diabetik ma vysoký cukr a vyleze z nej ze o víkendu mel dorty a zapijel to vínem 🙂)) ma sve dny ale kdyz jsem tam chodila s babi mela i dobre dny 🙂) podle me kdxz se člověk usmívá a dodržuje co ma tak se mu dostane přívětivého chování .

marky_z
2. říj 2017

Já s těhotenskou cukrovkou chodila na diabetologii do nemocnice k Mudr. Vyleťalové, a nemůžu říct křivého slova. Šlo to tak jak na běžícím pásu ale chování normální...

kackama
autor
2. říj 2017

@gnozka kontakt jsem dostala na MUDr. Vyleťalovou. Ano, v to doufám také, že jak se chová člověk k druhému, takového chování se mu dostane zpět 🙂 mám z toho všeho akorát nervy, tak jsem potřebovala trochu uklidnit 😎

hance09
2. říj 2017

Taky jsem chodila do nemocnice a přišly mi tam v pohodě.

luciapaja
2. říj 2017

@kackama Chodila jsem take k Mudr Vyletalove a uplne v poho. Mela jsem tehu cukrovku, takze pomalu a tyden kontrola.pravda byla prisnejsi,kdyz jsem hresila,ale nepamatuju,ze bych tam cekala,kolikrat me vzala driv nez na termin. A sestry take zlate.

gnozka
2. říj 2017

@kackama tak vidíte 🙂 kdyz pisou ostatní ze Vyletalova je v pohode tak se nebojte . A je to tak . Ja sama se usmivam všude a vždy jdu s pokorou a nikdy jsem se nesetkala s nějakou neochotou jak na úřadech tak u doktoru 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru