• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Diazepam v těhotenství, máte zkušenost?

23. července 2014 
Jsem ve 30tt,užívám tabletu denně diazepamu na zklidnění dělohy,protože jsem již měla pravidelné kontrakce,ale už se toho trochu bojim.Prý je to silné ..návykové..Máte někdo zkušenost?
7. říj 2012 v 08:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishha pokud se to zklidnilo diazepam bych vysadila. Nesmi se brat dlouhou dobu a navic je to dost srajda
7. říj 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
diazepam je anxiolytikum, proti úzkosti, ale na zklidnění dělohy? To předepsal lékař? Rozhodně bych v těhotenství neužívala léky bez porady s lékařem, a řádně prostudovala příbalový leták, případně se poradila v lékárně.
7. říj 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo předepsal mi to dr.já bych si sama nic nenaordinovala...
8. říj 2012 v 10:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishha ahoj, já ho brala od 29.tt asi 4 týdny společně s magnézkem. Naordinovali mi ho v nemocnici, kde jsem byla se zkráceným čípkem. Žádnou závislost jsem na sobě nepozorovala. Od 33.tt těhotenství jsem nic nebrala a nakonec jsem přenášela:slight_smile:
8. říj 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishha Ahoj. Nevím, zda je to ještě aktuální, ale Diazepam (někdy společně s magnézkem) se podává při zvýšené dráždivosti dělohy. Funguje na uvolnění křečí. Ničeho se neboj, závislost sice vzniká, ale při dlouhodobém užívání. Stejně budeš pod lékařským dohledem... Jen se doporučuje neřídit auto :slight_smile: Hodně štěstí a těšení se na Ninušku :dizzy_face:
3. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
také beru v těhu jsem na začátku dnes jsem se to dověděla a doted denně 10mg tak snad vše bude dobré
23. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek