• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dlouhý protokol s Agolutinem. Jak dlouho se píchá?

10. října 2013 
Ahoj vsem, chtela jsem se zeptat. Jsem po IVF s dlouhym protokolem. Uz jsem ve 14 tydnu a stale pichame kazdy den fraxiparin a agolutin. Uz jsem cela bolava a mam uz nejakou alergii po kazdem vpichnuti. Do kolikateho tydne se obvykle picha hlavne agolutin, ten me uplne drti... :frowning2: Diky vsem za odpoved
18. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsem vlastne v 15 tydnu..jsem 14+1..
18. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martino, agolutin je progesteron, vetsina holek bere po IVF utrogestan. A konci zpravidla ukoncenym 12. tydnem. Tobe v CARu nerekli, kdy s tim mas prestat? Nebo gynekolog na kontrole? Ten agolutin ti nezavidim, to musi bolet jako cert :confounded:
18. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmmk, utrogestan neberu a dr rekla pichat do konce 15 tydne... :frowning2: je mi to prave divne, ze vsichni berou utrogestan do 12 max 14 tydne a ja takhle musim trpet... i kdyz pro miminko vse, ale zajima mne zda je to obvykle pichat tak dlouho... Uz jsem jak cednik...
19. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky :slight_smile:

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Agolutinem a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? :slight_smile:

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s Agolutinem zde: http://www.modrykonik.cz/agolutin/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, snažilkám, těhulkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! :slight_smile:
Janča
10. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek