Dlouhý protokol s Agolutinem. Jak dlouho se píchá?

martina71
18. lis 2009

Ahoj vsem, chtela jsem se zeptat. Jsem po IVF s dlouhym protokolem. Uz jsem ve 14 tydnu a stale pichame kazdy den fraxiparin a agolutin. Uz jsem cela bolava a mam uz nejakou alergii po kazdem vpichnuti. Do kolikateho tydne se obvykle picha hlavne agolutin, ten me uplne drti... ☹ Diky vsem za odpoved

martina71
autor
18. lis 2009

Tak uz jsem vlastne v 15 tydnu..jsem 14+1..

mmmk
18. lis 2009

Martino, agolutin je progesteron, vetsina holek bere po IVF utrogestan. A konci zpravidla ukoncenym 12. tydnem. Tobe v CARu nerekli, kdy s tim mas prestat? Nebo gynekolog na kontrole? Ten agolutin ti nezavidim, to musi bolet jako cert 😖

martina71
autor
19. lis 2009

mmmk, utrogestan neberu a dr rekla pichat do konce 15 tydne... ☹ je mi to prave divne, ze vsichni berou utrogestan do 12 max 14 tydne a ja takhle musim trpet... i kdyz pro miminko vse, ale zajima mne zda je to obvykle pichat tak dlouho... Uz jsem jak cednik...

jennyska
10. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Agolutinem a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s Agolutinem zde: https://www.modrykonik.cz/agolutin/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, snažilkám, těhulkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru