Dopegyt v těhotenství, jak vám zabíral?

ivisek
10. zář 2012

Ahoj holky, mam prosbu. Minule pondeli jsem byla na kontrole, tlak v poradku. Ve stredu mi nebylo nejak dobre, takze jsem si dojela na gyndu premerit tlak. Prumerne 140/90-95. Nasadili mi Dopegyt, 1-0-1, v patek premereni. Slo to pomalu dolu, ale vcera zase smerem nahoru a dneska na pohotovosti ( doktor ma dovolenou ) 130/100. Zvedli mi teda Dopegyt ´3-4 denne, s tim ze doma neustale kontrolovat tlak a kdyby to slo tak na 105-110, ze ma prijet. Otoky mam minimalni, jaterky a krevni obraz v pohode. Chtela jsem se zeptat, jak Vam zabiral Dopegy ( a jak rychle )t a jak jste zvladali vyssi tlak? Jsem teprve 26+0, takze mam strach o prcka, aby byĺo vse v poradku.

lucyfer
28. kvě 2014

@russet ahojky, já ode dneška dostala Dopegyt 1-1-1, tak se chci zeptat, jaký tlak míváš ty? je to s léky lepší?

janula2511
11. led 2017

A za jaky čas vám zabral dopegit liek?dva tri týždne?alebo hned?a boli ste snim spokojny?myslím v tehotenstve.

r1108
13. led 2017

ahoj mě zabral až tak za dva týdny, beru ráno a večer, před tím jsem měla betaloc zok i kvůli srdci který mi jede rychleji ale dali mi dopegyt a myslím že to úplně tak nepomáhá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru