Fraxiparine v těhotenství, píchate taky někdo?

vodvarkova
6. srp 2013

Jsem v 19.týdnu těhotenství, mám Leidenskou mutaci v heterozygot.stavu a MTHFR v heterozygot.stavu.
Přidá se ke mě někdo s kým bych mohla probírat podrobnosti okolo tohoto problému. Díky

luckaamilan
12. dub 2014

@evikmi
@lucies25
ahoj holky 🙂 , včera sme sa vrátili z porodnice 🙂 Máme krasneho syna, Štepána 🙂
Musel na svet sice uz v 37 tt, pretože som mala nejake spatne jaterne testy a skrabala som sa, ale vsetko dobre dopadlo, klop klop klop a nase uzasne mladatko uz mame doma.
Evicka gratulujeme ku krasnej dcere 🙂 , je naozaj kuzelna.

evikmi
12. dub 2014

@luckaamilan paráda.... gratulace 🙂 proč "už v 37tt"? však to je pěknej tejden 😉 at jste oba zdravoučcí a vše jde jak po másle 🙂

a děkuji, Verunka je moje krásná princezna 🙂

lucies25
12. dub 2014

@luckaamilan Velka gratulace ke Stepankovi a at jste oba zdravi!!!

beag
21. dub 2014

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, jestli s Fraxiparinem normálně kojíte? V příbalovém letáku píšou, že by se nemělo, ale předpokládám, že se tím výrobce "jen" chrání. Budu si píchat i celé šestinedělí a kojení bych teda kvůli tomu opravdu nerada zahodila...

lucies25
21. dub 2014

@luckaamilan @evikmi Tak se holky pridavam,21.4. v 10:55 ve 36+1 tt se nam narodil Lukasek.Trosku prcek,ale je se mnou...
Tak fraxiparin uz jen mesic a papa! :D

evikmi
22. dub 2014

@beag já normálně(zatím jen odstřikuju teda a zkoušíme přikládat,ale vyjde to na stejno ) . jen to potřebují vědět doktoři v porodnici 😉

@lucies25 gratuluji k Lukáškovi 🙂 at jste zdravoučcí 😵 a že je malinký , z toho si nic nedělej, dožene všechno 😉


mimochodem, nechala jsem si udělat Kartu života u pojištovny a zjistila jsem, že injekce na ředění krve stojí jedna cca 150kč !!! 😀 no mazec 😅

lucies25
22. dub 2014

@evikmi Dekuju,jasne,ze to dozene...je moc sikovnej.
Tak 150 kc za jednu injekci je mazec cena!

beag
22. dub 2014

@evikmi OK, děkuju moc! Jinak jsem ti chtěla napsat, že jsem tady četla tvůj životní příběh a máš můj nejvyšší obdiv. Je mi úplně jedno, když někdo něco vyhraje, je známý herec nebo jiná "celebrita"... TVůJ příběh je obdivuhodný, resp. TY, tvá vůle a odhodlání. Veronička je bojovnice po tobě a moc vám držím palce, abyste už brzy byly spolu doma... 😉

@lucies25 Gratuluju! 🙂

evikmi
22. dub 2014

@beag žádný obdov není na místě ,ale děkuji ... přeci to je normální, co by udělala každá ženská 😉 přesto děkuji, Verunka je moje srdíčko a zvládneme to 🙂

luckaamilan
22. dub 2014

@lucies25 Jeeee moc moc moc gratulujeme. 🙂 A ake mate miery? a slo o vyvolavany porod?
Krásny datum 🙂

lucies25
22. dub 2014

@luckaamilan Dekuju!Nevyvolavali,Lukasek si sam vypustil vodu a sedm hodin na to byl na svete.Miry ma 2850g/48 cm.Je moc hodnej a porad spinka,ale spatne zatim pije,tak snad to dozene,at muzem jit domu.A jak se dari vam?
@beag Dekuju.
@evikmi Zenska musi vydrzet vic,nez clovek.Ale u tebe je obdiv na miste,Evi.Za to,ze jsi to nevzdala!

evikmi
22. dub 2014

@lucies25 stejně si nemyslím,ale dobře, děkuju 😅

a neboj, malej se rychle naučí a za chviličku budete doma 🙂 mně dneska paní doktorka na neonatologii potěšila- cca tři týdny a Verunku mám doma!!!!!! jen se naučit právě sát 😕

luckaamilan
23. dub 2014

@lucies25
ahojky, maly bude este tak 2 tyzdne spavy ...vidim to na nasom zlaticku.my obcas este dokrmujeme odstredenym mm, bo sa mi zda,ze sa Stepanek u prsu flaka 😀
kojime ale i hodinu, dve... makacka 😀
mame sa fajne, doma je super.
ale uzi si porodnici, aspon si urobite rezim....
zdravime

lucies25
24. dub 2014

@evikmi To jsou super zpravy,tak at mas Verunku brzy u sebe!
@luckaamilan Jo,spinka ted hodne,ale uz se pomalinku zacina ozyvat ;) Kojeni porad nejde,nemam nic,snad nezkoncime na UM :-/
Mejte se krasne holky a uzivejte ty zlaticka! 🙂

evikmi
24. dub 2014

@lucies25 neboj, mlíčko bude 😉

lucies25
25. dub 2014

@evikmi Vypada to,ze mliko uz bude,uz se mi poprve ted povedlo neco odsat!;) A kdyz to pujde takhle dal,v pondeli pujdem domu,hura!!! 🙂

evikmi
25. dub 2014

@lucies25 perféééékt!!!!! uvidíš, že to bude dobrý 🙂 závidím, že už budeš mít prcka doma 😉
já víceméně jen odstřikuju ručně a jde mi to líp 😉 ale záleží na každé - u mě koukala i sestřička na neonalogii, že mi to tak dobře jde 😀

linvitra
21. dub 2015

Holky nezbyl některé fraxiparine 0,6? Nemůžu se dovolat hematologovi, mají dovolenou. Měla sem jít 20. na vyvolání porodu kvůli cukrovce a nakonec mi ho vyvolávat nebudou a mě chybí injekce do porodu. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru