Glukometr Accu Chek Performa, může měřit špatně?

Holky, máte některá zkušenosti glukometrem Accu Check performa? Jaká je pravděpodobnost, že měří špatně.
Tohle jsem naměřila hodinu po obědě. ( bramborová kaše, plátek vepřového masa na přírodno) a před oběděm píchla 3 jednotky NovoRapidu.
Zatím jsem měla nejvíce 10.9 a to už se mi zdálo o všech svatých a teď tohle. 😞
maruja
4. únor 2014
@arwen2010 zkus se přeměřit z jinýho prstu pokud bude výsledek stejný volala bych MUDra
arwen2010autor
4. únor 2014
@maruja Já měla poslední proužek, myslela jsem že to vydržím do čtvrtka k doktorovi a že mi pak napíše další no ale tohle mě teda dostalo. :-|
maruja
4. únor 2014
@arwen2010 tak to bych asi skočila někam do laborky nebo rovnou k němu
emousek13
4. únor 2014
Mě se taky jednou stalo ze jsem měla hodnotu úplně mimo.....doktorka říkala že to může být i stresem....
Jinak ne každé jídlo projde i když se tváří bezpečně 😞 zavolejte mudr a konzultujte.....
emousek13
4. únor 2014
Ještě mě napdlo.....co jste měla v té kaši??? Mléko, smetanu....???
werumka
4. únor 2014
@arwen2010 KDyž pícháš inzulín, je lepší měřit dvě hodiny po obědě. Při takové glykémii už by Ti bylo docela blbě. Accu chek performa jinak měří dobře.
arwen2010autor
4. únor 2014
@emousek13 mléko. 🙂 stresu mám sice teď víc než dost ale že by tak najednou?! já si to sama pro sebe svedla na glukometr aby mě z toho netrefil šlak 🙂
emousek13
4. únor 2014
Staci se rozcilit nebo neco....a i s tim odberem z jineho prstu, to je taky pravda.....konzultovala bych to s mudr a hlavne v klidu 🙂))) chyba se stat muze 🙂