• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Glukometr Accu Chek Performa, může měřit špatně?

4. února 2014 
Holky, máte některá zkušenosti glukometrem Accu Check performa? Jaká je pravděpodobnost, že měří špatně.
Tohle jsem naměřila hodinu po obědě. ( bramborová kaše, plátek vepřového masa na přírodno) a před oběděm píchla 3 jednotky NovoRapidu.
Zatím jsem měla nejvíce 10.9 a to už se mi zdálo o všech svatých a teď tohle. :frowning2:
4. únor 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 zkus se přeměřit z jinýho prstu pokud bude výsledek stejný volala bych MUDra
4. únor 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruja Já měla poslední proužek, myslela jsem že to vydržím do čtvrtka k doktorovi a že mi pak napíše další no ale tohle mě teda dostalo. :unamused:
4. únor 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 tak to bych asi skočila někam do laborky nebo rovnou k němu
4. únor 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky jednou stalo ze jsem měla hodnotu úplně mimo.....doktorka říkala že to může být i stresem....
Jinak ne každé jídlo projde i když se tváří bezpečně :( zavolejte mudr a konzultujte.....
4. únor 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napdlo.....co jste měla v té kaši??? Mléko, smetanu....???
4. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 KDyž pícháš inzulín, je lepší měřit dvě hodiny po obědě. Při takové glykémii už by Ti bylo docela blbě. Accu chek performa jinak měří dobře.
4. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@emousek13 mléko. :slight_smile: stresu mám sice teď víc než dost ale že by tak najednou?! já si to sama pro sebe svedla na glukometr aby mě z toho netrefil šlak :slight_smile:
4. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Staci se rozcilit nebo neco....a i s tim odberem z jineho prstu, to je taky pravda.....konzultovala bych to s mudr a hlavne v klidu :slight_smile:))) chyba se stat muze :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek