Glukometr Accu Chek Performa, může měřit špatně?

arwen2010
4. únor 2014

Holky, máte některá zkušenosti glukometrem Accu Check performa? Jaká je pravděpodobnost, že měří špatně.
Tohle jsem naměřila hodinu po obědě. ( bramborová kaše, plátek vepřového masa na přírodno) a před oběděm píchla 3 jednotky NovoRapidu.
Zatím jsem měla nejvíce 10.9 a to už se mi zdálo o všech svatých a teď tohle. ☹

maruja
4. únor 2014

@arwen2010 zkus se přeměřit z jinýho prstu pokud bude výsledek stejný volala bych MUDra

arwen2010
autor
4. únor 2014

@maruja Já měla poslední proužek, myslela jsem že to vydržím do čtvrtka k doktorovi a že mi pak napíše další no ale tohle mě teda dostalo. 😒

maruja
4. únor 2014

@arwen2010 tak to bych asi skočila někam do laborky nebo rovnou k němu

emousek13
4. únor 2014

Mě se taky jednou stalo ze jsem měla hodnotu úplně mimo.....doktorka říkala že to může být i stresem....
Jinak ne každé jídlo projde i když se tváří bezpečně :( zavolejte mudr a konzultujte.....

emousek13
4. únor 2014

Ještě mě napdlo.....co jste měla v té kaši??? Mléko, smetanu....???

werumka
4. únor 2014

@arwen2010 KDyž pícháš inzulín, je lepší měřit dvě hodiny po obědě. Při takové glykémii už by Ti bylo docela blbě. Accu chek performa jinak měří dobře.

arwen2010
autor
4. únor 2014

@emousek13 mléko. 🙂 stresu mám sice teď víc než dost ale že by tak najednou?! já si to sama pro sebe svedla na glukometr aby mě z toho netrefil šlak 🙂

emousek13
4. únor 2014

Staci se rozcilit nebo neco....a i s tim odberem z jineho prstu, to je taky pravda.....konzultovala bych to s mudr a hlavne v klidu 🙂))) chyba se stat muze 🙂

jaromir_novak
14. bře 2019

Zdravím, zatím jsem našel 36 alkaloidů na snížení GI v potravinách ( Gaussova křivka ) se zploští, tedy GI vrchol se roztáhne v čase a nepřesáhne " zdravou hranici". Každý má tuto křivku individuální od 60 do 120 minut vrchol a doznívání na normální hladinu i 210 min, je nutno proměřit. Nejstarším, u nás používaným prostředkem je Jestřabina lékařská, obsažená také v čaji na kojeni. Osobně jsem jí pil 15 let, než jsem skončil s věkem na diabetologii. Bramborová kaše ( individuálně změřit vzorek 125g, je po opečených br. knedlících a bramboráku ) velkým favoritem. A navíc hodina po o. je vrchol GI i pro zdravé.
Mým favoritem je Soja, 200g vařené, 2hod. po jídle -1.8 mmol/l, ano čtete správně "-" . Tedy pro skupinu A+. Tak, měřit min. 120 min. po jídle a psát si jídla posledních několik hodin před. Krevní skupina je v porodním průkazu a diabet je časově rozprostřený. Otestujte si syrový celer 125g, avokádo jádra mletá 100g čaj 1l, 300g bílé ředkve a bomba je Piel de Sapo “ropucha“ (Santa Claus nebo vánoční meloun ), 1 000 g -2.0 mmol/l, Semtex Forte, Maté Yerba 1pl (Cesmína paraguayská, sypaný čaj ). Jablka Golden del. +5 a Spartan -2.9.
Tak klídek, jde o omyl, glukometr ACCU používám 9 let. Jinak, máte pěknou barvu, já mám oba v černém provedení. Jěště jsem si vzpomel, je i kalibrační roztok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru