• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gravital, měla jste některá nežádoucí učinky?

6. září 2013 
Začala jsem brát od úterka gravital a od včera se pořád škrábu a všechno mě strašně svědí. Dneska je to ještě horší. Je možné,že je to z gravitalu? Má někdo podobnou zkušenost? Děkuji Petra
27. pro 2012 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mozny, muze ti vadit nejaka slozka. prece jenom je tam toho dost a kdyz mas i svych vitaminu dost, tak to muze skodit. me zas bylo po vitaminech hrozne spatne
27. pro 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky již používam ty prasky gravital .,,,, asi tyden a tez me docela dost svedi tělo a dokonce sem otekla na tváří ale byla sem u doktorky a říkala mi ze to mam z alergie
? Tak to je asi vse jinak nevite nahodou za jak dlouho se po tech práškach priblizne otěhotní diky












lem se taky snažíme o miminko již už dva dny mam oteklou pusu byla sem u
6. zář 2013 v 15:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek