Hematom v děloze. Máte zkušenost?

mysinka
24. srp 2007

Máte s tím někdo zkušenosti? Jsem 8+2, už týden mě pobolívá v podbřišku a špiním, na UTZ mi našli hematom 2cm x 3mm...prý je to z toho a může to být pro prcka riziko... ☹ Za jak dlouho se může vstřebat a jaké je pro mrňouska nebezpečí? Díky...

lenicka2323
6. lis 2017

@ircza007 tak jsem zakrvácela i v sobotu opet jak jsem vic chodila a jely jsme na pohotovost a tami pan doktor rekl ze asi nejaka cevka,srdicko uz bylo videt a srazenina ma 1xmx0,5cm a pry je mimo mimco a vypada ze se vstrebava a neporoste tak snad... ❤

ircza007
7. lis 2017

@lenicka2323 Super zpráva! Sraženinka je malá, to bude dobrý. Hlavně odpočívat 😉

lenicka2323
7. lis 2017

@ircza007 jasně snažim se dost ležet snad bude vše v pořádku❤

lenicka2323
2. pro 2017

Holky tak jsem v 10tt a srazenina mela uz i 1,8cm*1,2cm vcera jsem masivne zakrvacela že ze mě krev kapala proudem jely jsme vystrašeni do nemocnice miminko je v pořádku sraženina ma 9mm*1cm ale teda pořád se bojim...

ircza007
4. pro 2017

@lenicka2323 Vím, že je to těžký, ale snaž se být pozitivní...mimčo je v pořádku 😉 Hodně odpočívej a určitě to dobře dopadne 😉

evusk
4. pro 2017

@lenicka2323 Vím přesně jaké to je....já takhle krvácela skoro celé 2 trimestry těhotenství, takto jak popisuješ jsem jela do nemocnice 3x. Ustalo to někdy až kolem 24. týdne....Pokaždé jsem byla mimo, strašně jsem se bála, bylo to naše vymodlené....Byl to mazec. Proležela jsem skoro celé těhotenství....Teď tu běhá už 2,5 letá dcerka. Musíš doufat, i když vím že je to těžké. Já když jsem takto jela do špitálu poprvé, byl tam primář, který mi řekl: Podívejte, před 20 lety jsem přijímal paní, která krvácela tak že jí to teklo po stehnech nohavicemi ven. Přišla celá zkrvavená. Nakonec donosila a porodila zdravé dítě. Vždy když jsem se strašně bála, vzpomněla jsem si na něj. Tak hlavu vzhůru. Druhé těhotenství byl úplně jiný kalibr, nekrvácela jsem vůbec a nebyla hospitalizovaná ani jedinkrát, narodila se krásná druhá holčička. Moc Ti držím palce, bude to dobréééé

lenicka2323
5. pro 2017

@ircza007 děkuju moc snažim se co nejvíc být pozitivni ale pak se něco stane co mě pěkně vyplaší.☹

lenicka2323
5. pro 2017

@evusk děkuju moc za povzbuzení my právě už jednou o miminko prisly ale to nebylo vinnou srazeniny i kdyz tam take byla a byla mnohem vetsi nez ted ale odtekla mi v 16tt voda...ted se o to vic bojim aby neco nebylo spatne v patek jsem prave skoncila na pohotovosti s tim ze krev ze me doslova kapala z niceho nic jak jsem stoupla z auta to bylo...a v nemocnici bylo receno ze miminko je v poradku ze to mohla byt reakce na prohlidku jelikoz jsem dve hodky pred tim krvacenim byla na prohlidce..sobota nedele jen rano po utrogestanu lehce zaspineni tmavou krvi a ted uz dobry..zitra mam prohlidku u sveho dr tak jsem zvedava co me tam ceka 😒

lenicka2323
11. pro 2017

Holky stalo se vám některé ze jste v těhu zašpinili tmavě hnědou krvi?mam hematom tak mě to vyplašilo.🙄

peetulkaa22
1. led 2018

@lenicka2323 jak jsi dopadla? Ted jsem docetla celou diskuzi a moc ti drzim pesti, doufam, ze je vse v poradku🙏

lenicka2323
1. led 2018

@peetulkaa22 Momentálně jsme ve 14+2 minulý týden jsme byli na screeningu a vše v pořádku paní doktorka potvrdila zdravou holčičku a o sraženině nic neříkala už mam asi vic jak tyden klid od špiněni a před tim to tmavé špiněni nejakou dobu trvalo..3.1 jdu ke svému doktorovi tak jsem jak na trní co nám řekne..Moc moc děkujeme za držení pěstiček ! ❤️

peetulkaa22
2. led 2018

@lenicka2323 tak to je skvele. Krasne zpravy🙏 Preji moc moc stesti🍀 Urcite to uz bude vse v poradku ❤️

lenicka2323
2. led 2018

@peetulkaa22 Moc v to doufáme na miminko se moc těšíme tak snad zítra doktor řekne něco pozitivniho po tom jak to minule špatně skončilo v tom 16tt tak ten strach je furt😕❤️

lu31nka
22. pro 2019

U mě v 8tt cca zjistili hematom bylo mi řečeno ,že nemám mít pohlavní styk ani se nějako moc namáhat. Minulý týden 11+5 jsem začala silně krvácet a odjela na pohotovost. V nemocnici jsem ležela týden, hematom 4x3cm . Dostala jsem urogestan a Ascorutin. Po dvou dnech v nemocnici mi doktorka řekla že je hematom sice veliký ale nezasahuje do placenty. V den odchodu z nemocnice mi primář dělal ultrazvuk a bylo mi řečeno že už to krvácí v placentě a jestli to bude dál takhle pokračovat že potratim. Dnes jsem 12+6tt a byla jsem na vánočním nákupu a po příjezdu domů ze mě teklo neskutecne krve . Zítra jdu na velký ultrazvuk tak jsem zvědavá co mi tam povědi. Doktoři to už v nemocnici neviděli moc růžově a to mám první 3 měsíce za sebou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru