• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hematom v těhotenství - zanechá to následky na miminku?

8. ledna 2014 
Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda někdo má zkušenosti s hematomem v těhotenství. Pokud ano, tak jaké? Je možné, že by to nechalo nějaké následky na dítěti v podobě krev.stop, jizev, zbarvených míst po těle apod.? Moc vám děkuji za vaše odpovědi. Lenka
7. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem hematom ve 20 týdnu po odběru plodové vody, týden jsem s tím ležela v nemocnici. Syn se narodil zdravý v termínu. Nikdy jsem si nemyslela a nemyslím že by hematom mohl zanechat nějaké stopy na dítěti, tam jde spíš o to že ohrožuje život ještě nenarozeného dítěte. Ale když o tom tak přemýšlím tak syn má takové zvláštní znamínko. Na stehýnku, kousek pod třísly měl jakoby prasklou růžovou malinkou cévku, dr říkala že se to vstřebá, ale má to i teď na 16ti měsících, zhruba necelý centimetr velké. Je to pod kůži, stále to připomíná prasklou cévku, ve tvaru písmene P, jmenuje se Petr, tak mi to přijde spíš úsměvné :wink: Ale jak říkám nemyslím si že by to bylo tím hematomem.
8. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arbilia - já myslím, že to dítě nijak nepoznamená. Měla jsem hematom u obou kluků a i když má jeden z nich hemangiom, tak si to s průběhem těhotenství nijak nespojuju.
8. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem hematom, když jsem čekala syna, krvácela jsem a ležela týden v nemocnici. Následky to na synovi nenechalo žádné.
8. led 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek