• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlenovitý výtok v těhotenství, mám se něčeho bát?

10. září 2013 
Ahoj holky chtela jsem se zeptat jsem v 19 tydnu a posledni tyden kdyz jdu na malou ze me sem tam jde takovy pruhledny hlen mam se neceho bat nebo je to normalni???Je to me prvni tehotenstvi a miminko je vytouzene tak doufam ze to neni nic spatneho:(.....Moc moc dekuji za odpovedi:slight_smile:
20. říj 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to - bohuzel :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalni. Ted jsem take tehotna a normalne musim nosit slipovku, jak je to neprijemne. Ale tak hlavne ze to neni nic spatneho, ze :wink:
20. říj 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No 25.10 jdu do poradny tak se na to zeptam ale uz jsem i cetla na internetu ze to byva ale clovek se porad boji dokud to neni na svete ze:slight_smile:
20. říj 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se zapojila, jestli můžu:slight_smile: Jsem v 15.týdnu a mám asi podobný problém. Nevím, jestli přímo hlen, ale bez slipovky teď nedám ani ránu - jinak mám pořád "mokro." Vyděsil mě článek o výtoku plodové vody, víte o tom někdo něco?
Díky moc za odpověď.
22. říj 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám zelený hlenovivý výtok, který se střídá s bílým řídkým...dr mě na to nic nedala, ale vůbec se mi to nelíbí..
10. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bibi89
@dani_fe
@bubla87 Ahoj holky, ja jsem ve 22.tydnu a mam to taky cely tehu. Dr. rikala, ze je to normalni a v pohode a na netu jsem nasla clanek, ze telo ten vytok respektive hlen tvori schvalne z duvodu ochrany pred infekcema. Pres ten vytok, ze se Vam dovnitr jakoby nic nedostane. Tak je to asi normalni.
10. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek