Hlenovitý výtok v těhotenství, mám se něčeho bát?

bibi89
20. říj 2012

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jsem v 19 tydnu a posledni tyden kdyz jdu na malou ze me sem tam jde takovy pruhledny hlen mam se neceho bat nebo je to normalni???Je to me prvni tehotenstvi a miminko je vytouzene tak doufam ze to neni nic spatneho:(.....Moc moc dekuji za odpovedi🙂

kirkee
20. říj 2012

Je to - bohuzel 😝 normalni. Ted jsem take tehotna a normalne musim nosit slipovku, jak je to neprijemne. Ale tak hlavne ze to neni nic spatneho, ze 😉

bibi89
autor
20. říj 2012

No 25.10 jdu do poradny tak se na to zeptam ale uz jsem i cetla na internetu ze to byva ale clovek se porad boji dokud to neni na svete ze🙂

dani_fe
22. říj 2012

Ahoj, ráda bych se zapojila, jestli můžu🙂 Jsem v 15.týdnu a mám asi podobný problém. Nevím, jestli přímo hlen, ale bez slipovky teď nedám ani ránu - jinak mám pořád "mokro." Vyděsil mě článek o výtoku plodové vody, víte o tom někdo něco?
Díky moc za odpověď.

bubla87
10. zář 2013

Já mám zelený hlenovivý výtok, který se střídá s bílým řídkým...dr mě na to nic nedala, ale vůbec se mi to nelíbí..

marketajuppova
10. zář 2013

@bibi89
@dani_fe
@bubla87 Ahoj holky, ja jsem ve 22.tydnu a mam to taky cely tehu. Dr. rikala, ze je to normalni a v pohode a na netu jsem nasla clanek, ze telo ten vytok respektive hlen tvori schvalne z duvodu ochrany pred infekcema. Pres ten vytok, ze se Vam dovnitr jakoby nic nedostane. Tak je to asi normalni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru