Hospitalizace v začátku těhotenství. Máte zkušenost?

lisounek
18. led 2008

ahoj holky, budu ráda za Vaše zkušenosti a názory, zda jste nektera mela (ac bych to nikomu neprala) nejake problemy, ze jste museli lezet v nemocnici hned v pocatku tehotenstvi nebo jeste dele?? Ja uz ted bohuzel tu zkusenost mam 😢 a rada bych to s nekym probrala....

pipinka
21. led 2008

to je od nás moc daleko, víš. Já bydlím v malém městě a lékarny tru mají do půl páté

lisounek
autor
21. led 2008

aha tak zitra, vsak je cas 😉

noangel
21. led 2008

mam jednu radu dej na vnitrni pocit ja byla v nemocnici od 8tt do 10tt a byt me moje osetrujici doktorka opatrne upozornovala ze nemusi byt malej v poradku a jednou vlitl na pokoj aj primar a rek to vas s takovyma hodnotama neposlali na potrat tak sem byla vnitrne ta nak uplne klidna a zatim je vsechno uplne v poradku

lezela sem na interne byla sem tezce chudokrevna museli me davat 2 transfuze a porad mleli ze malo krve malo kysliku ze to mohlo mit vliv na ditatko, dokonce me poslali do poradny pro rizikovy tehule, kde me mudr rekl ze neni duvod se cehokoliv desit ze bud tech prvnich 12 tydnu malej zvladne nebo ne stejne jako u jinejch tehuli taze sem pak zacla chodit jen ke svymu gynekologovi kam porad normalne chodim po 4 tydnech na kontroly akorat me dela castejs rozbor krve a malej je zivej azaz a uplne v poradku

sylvka
21. led 2008

noangel,přístup doktorů je hroznej ☹

lisounek
autor
21. led 2008

noangel: to je fakt hrozne hezky, jsi statecna ze jsi to zvladla a mas za sebou kus cesty! Tak at to je v pohode az do konce. Takoveto prihody me (a myslim, ze i ostatni) drzi nad vodou 😉

lisounek
autor
21. led 2008

o tom pristupu ani nemluvim, ale je fakt, ze jsem zase pocitala s tim horsim a pak to bylo to lepsi a to je pak taky moc prijemne. ale porad se stejne hlidam a vnitrne strachuji, ale snad uz to brzy prejde a vse bude ok 🤐

noangel
21. led 2008

hlavne poslouchejte svoje gynekology kterym verite a ne naky "jiny" doktori ti drobci v nas si vemou co potrebujou sou to "sobci" 🙂

jeste me na te interne varovali ze urcite budu rodit predcasne a malej bude podvyzivenej a zatim to je presne naopak, uz me muj gyndar upozornil at zadnyho drobka necekam a maly velikosti obleceni vubec nekupuju 🙂

noangel
21. led 2008

lisounek drzim palce uz jen 2 tydny a to nejkritictejsi je za tebou a pak uz jen poroste pupik a hrozne rychle to utece

lisounek
autor
21. led 2008

dekuju moc 🙂 ja jsem chtela jit az ke svemu dr. ale jeste jsem se tam nedostala, byla jsem ty 3 tydny v nemocnici a tak tam jdu az pristi tyden - on mi urcite vse vysvetli a nebude me stresovat. To uz bude o necem jinem 😵

paolin
21. led 2008

ahoj lisounku! tak blahopreji k propusteni 😉 urcite to dobre dopadne. hematom se pomalu vstreba a mimco bude v pohode. my hematom meli 3x1,5cm. 5x vetsi, nez mimi a mimcu davali mu 3 hodiny, nez se potrati. taky jsem zobala prasky proti krvaceni a davali mi vitaminove injekce. hospitalizovana jsem byla 14 dni. sice jsem po tydnu frcela zpatky opet s bolestmi a krvacenim, ale to pry byl ten hematom. pak uz byl klid. priroda je mocna 🙂

lisounek
autor
21. led 2008

paolin: dekuji, no jsem zvedava a modlim se, abych se tam uz fakt nemusela vratit 😕

noangel
6. dub 2008

tak jen hlasim ze vsechno dopadlo v poradku a me podvyzivene dite melo 4 kg porodni vahu 🙂
lisounek: drzim palce at dopadnes stejne (tim nemyslim tu vysokou porodni vahu 😀)

lisounek
autor
7. dub 2008

noangel: tak to moc gratuluji, snad vse probehlo v poradku, ale predpokladam ze ano 😀 - my se zatim taky drzime a snad to do konce vse ustojime 😉 tu porodni vahu bych ale mohla klidne nizsi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru