Hospitalizované těhulky, jak to máte vy?

barusmackova
19. pro 2012

Abych se predstavila tehulky jsem Bara v breznu mi bude 23 let mam triletou holcicku a ted jsem 17ty tyden tehotna s dvojcatky momentalne lezim ve spitale na gynde bohuzel pred tydnem jsem zacla krvacet na utz vse v poradku tak jsem byla doma bohuzel v pondeli zase a to uz si me tu nechali na utz nasli maly hematom 21mm na 7mm zatim jen lezim a polikam pilulky a cekame az se to sknidni jenze stejne spinim s krvi porad a to v patek chci domu to jsem na to zvedava jestli me pusti takhle blbe pred vanoci mala doma pro me breci ani jist nechce a ja musim byt tady a nemuzu byt s ni.No ... doufam ze se najde nekdo se zkusenostmi a pribehy jak to mate vy 🙂

asaka
19. pro 2012

ahoj, jsem taky hospitalizovana a není jiste jetli me aspoň an stedry den pusti.. jsem 29tt, mam velmi kratky a otevreny cipek :( doma 4 lety syn..

hrusah
31. pro 2012

Ahoj, já sice nejsem hospitalizována, ale jsem doma na nemocenské.mam to úplně stejne. Mám chodit jenom na záchod a do sprchy, jinak nic.jenom ležet. 14 dni,pak se uvidí. Jsem teprve v 5tym tydnu.taky s dvojčatky.po pravdě si myslím že bys tam měla zůstat pokud je chceš.doma bude prcek vyžadovat pozornost,nebudeš moct ležet,a to dvojčatky silné ohrožuje.me nechali doma protože mám doma klid.
Dej vědet jestli prášky zabraly a uz jsi doma, přeci jenom jsi to psala uz dávno. Držím pěsti.

hhelik
9. led 2013

Ahojda holky, s prvním synkem jsem byla taky v nemocnici. Ležela jsem tam skoro 3 týdny, takže vím jaký to tam je :( a teďka se druhýmmimčem doufám, že tam být nebudu muset. Já tam ležela protože jsem spadla v 33 týdnu na bříško a spustil se porod, bylaj sem otevřená na 2cm a měla kontrakce. Nakonec jsem rodila až 40týden. Držte se a ať je vše dobré

petlushe
15. únor 2013

Ahojky, já jsem taky hospitalizována :( jsem 26+3tt a už od úterý jsem na kapačkách na magnesiu, kvůli tvrdnutí břicha a otevírání se... čekám do úterka na vyšetření, co bude dál, snad mě pustí domů 🙂

zlatickamoje
25. únor 2013

Zdravim take jsem v nemocnici kvuly hroz.predcas porodu jsem tu uz skoro tyden.jsem 29tt doma 3lety syn stale na kapackach a praskach

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru