Kvasinková infekce v 19tt

kaii
17. dub 2018

Ahoj holky, mám problém.
Je to pár dnů co jsem zpozorovala, že není tam dole něco úplně v pořádku.
Hrudkovitý výtok a pálení, takže kvasinková infekce.
Jsem v 19tt a k doktorovi mám jít až příští úterý. Můj dotaz z ní zda se s tím dá něco doma dělat a jestli stačí počkat do úterka nebo mám plašit a jít k DR ještě tento týden. A zda to má vliv na miminko, dočetla jsem se, že žádný vliv to nemá, ale na GOOGLE se toho může psát hodně. Tak prosím o zkušenosti a rady.

hanih
17. dub 2018

@kaii Já měla někdy kolem 27. týdne, k doktorce jsem šla hned - normálně jsem si zavolala, že mám problém a jestli můžu přijít dřív, než je kontrola, a ona mě vzala hned další den. Pro miminko to prý nepředstavuje žádné nebezpečí a v těhotenství to není neobvyklé. Doporučila mi boraxové globule, které jsou ale volně prodejné, takže možná by stačilo skočit do lékárny a tam si nechat poradit.

beruda
17. dub 2018

@kaii Zavolat doktorovi bude nejrychlejší a spolehlivé. Kromě výše zmíněných globulí taky pomůže protikvasinková dieta. Cukr pryč, mouka pryč...

pecinkaandulkova
17. dub 2018

@kaii ahoj,bili jogurt pokojove teploty a dr ti napise vag.tablety a masticku..na mimco to vliv nema ale radeji tadny styk at partner nema take problemy a omez cukry...🙂 uplne to stejne jsem resila v 21tt takze vim co je to za oeklo..preji hodne stesti 😉

martaskaaa
18. dub 2018

Já mám doma mast Macmiror, sice v letáku je, že se v těhotenství muže používat při jen vážných duvodech a poradit se s lékařem. To ale snad píšou všude. Ale u nekoho jsem četla, že se prý může. Já ji zrovna ted o víkendu musela použít, začalo nějaké svědění, za 2dny byl klid 🙂

marii90
18. dub 2018

Zavolat a radsi jit. Uz jen abys byla v pohode ty 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru