Jak dlouho jste užívaly Utrogestan?

ice.tinka
30. čer 2007

Chtěla jsem se zeptat jestli jsem některá brala utrogestan a v kterém týdnu jste ho mohly vysadit????A hlavně měly jste nějaké příznaky po vysazení????
Děkuji!

pavlina05
30. čer 2007

ice.tinka já brala utrogestan před otěhotněním 2 měsíce pro nárust děložní sliznice, per os. Když jsem pak otěhotněla, tak jsem jej zaváděla 1-0-1, 2 měsíce. A pak bohužel už ...... ☹ jsem .......

katarina82
30. čer 2007

Tinuš, tak zas já 🙂 Já ho brala až do dokončeného 15 týdne. Měla jsem strach ho vysadit, ale dobrý 😎

ice.tinka
autor
30. čer 2007

Až??????Já myslela že už bych mohla vysadit jsem po něm unavená a mívám teploty!! 😖 V jakém množství jsi ho brala?

katarina82
30. čer 2007

1-1-1 😒 Já po něm byla taky unavená a točila se mi hlava ☹ Jeden doktor mi řekl, že do dokončeného 13tt, ale druhý, že je lepší ho jíst déle. Zkoumala jsem to i na netu a dost holek ho jedlo do toho 15tt...

zusma
30. čer 2007

Já ho brala taky myslí 3x denně,ale nejedla jsem ho,ale zaváděla. Nevím přesně, kdy jsem s ním přestala,ale někdy okolo konce I.trimestru a nijak se to na mě naštěstí neprojevilo. Ani žádné problémy (únava atd)jsem po něm neměla. Možná to bylo tím, že jsem si ho zaváděla.

mandragora
1. črc 2007

Mně doktorka říkala,tak do 12tt,ale byla jsem na kontrole tento týden což je 12tt a zapoměla jsem se zeptat,příští týden má mudr dovolenou a pak jí zavolám,tak ho radši udu ještě brát

misalka
5. črc 2007

já ho jedla do konce 12.tt, doktorka mi před tím řekla, že mám dobrat, co mi napsala a tak to vyšlo, do konce 12.tt, jedla jsem jej 2krát denně

zuuu
5. črc 2007

holky, já beru utogestan od začátku těhu 2-0-2 a Dr. mi řekla, že ho budu brát až do 12tt.
Jinak k tomu mám ještě Ascorutin 1-1-1 a magnesium 2-2-2 😎 pojízdná lékárna 😉

ikke
12. led 2010

eb • 35tt • 6. srpen 2009 v 18:48
Prosím vás, do kdy ste v těhu měli brát Utrogestan, v jakém týdnu vám řekl gydr., že už ho máte vysadit ?

murynka • 1d • 6. srpen 2009 v 19:00
do 12tt

seb • 35tt • 6. srpen 2009 ve 20:37
aha, a co když mi ho dr. předepsala spoustu, mám doma zásoby a jdu k ní na kontrolu až ve 14tt ? bojím se ho přestat užívat bez jejího příkazu a ona i sestra mají měsíc dovolenou, tak se nemůžu zeptat ani po telefonu :( myslíš, že ho mám vysadit sama ?

milin • 36tt • 6. srpen 2009 ve 20:40
Seb ahojky

Utroš se může brát až do 16tt Takže jej klidně nevysazuj a buď v klidu.Já jej tak brát mám taky.

seb • 35tt • 6. srpen 2009 ve 20:44
aha milin, jé tak to moc děkuju za info, tak to už mezitím uvidím svojí gyndr. a budu se s ní moct domluvit na ukončení, už se nemůžu dočkat, až budu moct fungovat bez slipovek

smardik • 1d, 38tt • 7. srpen 2009 v 07:52
mi dr. říkal brát do 12 týdne ale vzhledem ktomu že mi zbyl tak jsem ho ještě brala dokud jsem ho nedobrala, takže do 14týdne a pak už nebyl důvod ho brát

katrin111 • 2d • 7. srpen 2009 v 08:56
ahoj ja taky brala utros nejak do 14.tt a vim ze se potom nena vysadit naraz ale postupne

wacinka • 1d • 7. srpen 2009 ve 20:00
já jsem brala do 14tt

jakoo • 7. srpen 2009 ve 20:36
do 16 tt, nic tím nepokazíš, neboj.

ikke
12. led 2010

pajushka79 • Dnes o 12:26
ahoj holky, mam dotaz. Dneska jsem 19+0tt a už jsem byla 5krat v nemocnici s krvácením, měla jsem stále hematomy a taky mám mizejíci dvojce, doktori stale presne nevi, co to krvaceni zpusobuje. muj doktor mi rekl, at stale beru 2krat denne utrogestan a dneska kdyz jsem byla na kontrole byla tam jina doktorka a rekla mi, ze je to zbytecne, ze ho mam vysadit...tak jsem z toho trochu zmatena, mam strach to vysadit, ale vlastne nevim, jak dlouho se to muze brat...nemate nektera podobnou zkusenost??dekuju moc za radu...muj doktor dorazi v pondeli, tak jsem si rikala, ze to treba budu stale do pondeli brat a pak mu zavolam....fakt nevim...

katerinanova
21. led 2014

Ahoj, já jsem 16+4 a pro stejný problém - krvácení, hematomy, stále ještě beru Utrogestan 1-0-2 a Ascorutin. Dle UZ je to už docela dobré, ale i tak mi pan doktor řekl, že to mám dobrat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru