Jak na bolest po zákroku v těhotenství?

hanule123
19. pro 2013

Zdravím všechny. Musela jsem založit novou diskuzi, protože jsem žádné podobné téma nenašla....Potřebovala bych nutně poradit...Včera mi řezali prst a mám asi 3 stehy. Jenže problém je, že to strašně bolí a jelikož čekám miminko, nemůžu si vzít žádný utěšující prostředek v podobě ibalginu a tak...Nemáte některá s vás zkušenost, co by mohlo nejlépe pomoci? Nebo alespoň trošku? Nikdy jsem nebyla nějak ufňukaná, ale tohle už je fakt moc...Budu vděčná za každou radu

littlejane
19. pro 2013

Na bolest urcite paralen. To jedine mi v tehu mudr. schvalil

pisisvori
19. pro 2013

já píšou holky jedině paralen, ale ten podle mě moc bolest neutiší. Dr. co ti to dělal ti neporadil? Možná studené a třeba nějaká mastička? Ale musíš se zepta nějakého doktora🙂.

hanule123
autor
19. pro 2013

Littlejane: Děkuji za radu, ale ten určitě nezabere. Nikdy mi nepomohl ani na bolest hlavy ☹ ..Jediné co mi doktor doporučil, že mám mít ruku nahoře, že to pak míň bolí...Ale nějak to nefunguje 😀 Chladit také není dobrý nápad, protože mi stačí vyjít ven z baráku a hned to bolí víc jak je venku zima...Tak já už fakt nevím :(

honeypet
19. pro 2013

@hanule123 ten Paralen zkus. Mně taky na bolest hlavy nikdy nezabral, Ale před 14 dny jsem byla trhat zub. Anestezie mi blbě sedla, tak to bolelo jako hrom už při zákroku. Doma to pak bylo ještě horší, až jsem skoro brečela bolestí a tak jsem zkusila Paralen a opravdu pomohl. Sice ne tak, že bych o tom vůbec nevěděla, ale už to bylo jen citlivý a mohla jsem aspoň trochu fungovat.

hanule123
autor
19. pro 2013

@honeypet Vážně? Tak jo tak já ho tedy zkusím. Byla jsem dvakrát na operaci hrudníku, takže bolest po šití znám. A oproti tomuhle skoro brnkačka. Ale tohle je nějak moc. Brní mě ruka až k lokti a celou noc jsem bolestí nemohla spát.A to fakt nejsem žádná fňukna....Zkusím ten paralen teda a když do zítra alespoň trochu nezabere, tak asi budu muset za doktorem 😒 Díky moc

zunem
19. pro 2013

@hanule123 Byla jsem minulý pátek na trhání osmičky - několik stehů a drenáž. Jediné co mi dali na bolest byl paralen. Brala jsem si jeden na spaní a přes den to prostě vydržela, krom dvů, kdy jsem si dala půlku i ráno.

lenus202
20. pro 2013

@hanule123 jak holky píšou, na bolest Paralen, ale zabírá jak komu...zkuste se zeptat v lékárně na nějaký lokální anestetikum, např. mesocain gel...za zeptání nic nedáte 🙂 nebo nějaký homeopatika...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru