Jaké bolesti můžou představovat roztahování dělohy?

la_cheri__2
4. únor 2010

Ahoj chtěla bych se zeptat prý u druhého těhotenství je víc cítit když se děloha roztahuje mně skoro od začátku co vím že jsem těhu bříško pobolívá jindy víc jindy mín.....poslední dvě noci mě to budí ze spaní(stejně moc spát nemůžu) je to bud píchání na jedné či druhé straně nebo bolest jako při ms jen slabší jinak nic žádné špinění...je tohle ještě normální?Je to roztahování dělohy nebo něco jiného?A jaká bolest se dá vlastně počítat do té roztahování dělohy a jaká bolest už je náznak že něco není správně?U prvního si nepamatuji že bych to až tak cítila,beru vitaminy femibion 800 a čaj pro těhotný.

rubinka
4. únor 2010

Len pokoj ja tiež ešte občas mávam takéto bolesti. 🙂

terjar
4. únor 2010

Já to měla z kraje těhu úplně stejně, skroo 3 měsíce a teď mám zas takové různé píchání v břiše až se občas kroutím, tak se asi děloha zas roztahuje. při KO mi dr nic neříkal, vše bylo v pořádku, ale i tak mu to na příští řeknu.

eloana
4. únor 2010

ahoj-ja-to-mam-naopak----u-prvniho-me-to-bolelo.Nyni-ne

la_cheri__2
autor
4. únor 2010

Mně právě při kontrole taky nic neřekl a co si pamatuju u prvního jsem tohle snad ani neměla rozhodně ne tak silné i když to samozřejmě není pořád silné jen občas

majkoalucka
4. únor 2010

ahoj nemusis sa bat to je normalne mna pri prvom bolela deloha strasne moc a teraz vobec...asi preto ze uz bola raz roztiahnuta..... 😎

la_cheri__2
autor
4. únor 2010

no právě proto mě to vrtá hlavou u prvního jsem to necítila a ted u druhého to cítím až moc 😖

monaberuska1
4. únor 2010

la cheri- taky píchání mám taky nejvíc na pravé straně 😉 🙂 tak klídek 🙂to je vpoho

la_cheri__2
autor
4. únor 2010

no jen aby ted je třeba klídek ale nejvíc to cítím v noci kdžy spím a ráno prostě kdžy jsem v klidu

monaberuska1
4. únor 2010

la cheri, me to nejvci zapicha kdyz udelam vetsi nebo prudsi pohyb 😖 ale u malý sme to taky měla takže sme v klidu

syraell
5. únor 2010

Jo, jo, taky to tak mam- Ale muze to byt taky prodelanou sekci...

mady
17. únor 2010

ahojky všem tak se přidávám k tomu píchání v podbřišku je to píchání jak když jsou zaražený větry a nejvíce mě to trápí v noci ale i během dne hodně píchá a pícha pak přestane ☹ u mudry jsem ještě vůbec nebyla a tak už mám docela obavy ale jak tu čtu je to asi normální že se děloha roztahuje ikdyž jak píše la cheri že u prvního mě to rozhodně nebolelo ☹

brisilda
18. únor 2010

mady mas pravdu ja to mam tiez a to som uz v 28tt ta bolest pichanie mavam na lavej strane a najskor su to zastavene vetry lebo akonahle to zomna vyjde je po bolesti 😀 bolest ako pri menzes mavam obcas aj ja teraz pri prvom som to nemala az teraz a vazne to je zvacsujuca sa maternica 😉 inak co saa tyka tej bolesti tak ja mam obcas aj obavu ci to neni nieco vaznejsie lebo mam pocit ze ked sa pohnem tak mi v tych crevach nieco praskne 😝 takze didam, ze to do porodu akosi vydrzim a potom sa supenem na vysetrenia

susika
19. únor 2010

ja citim presne to isté. pichanie, bolenie na lavej strane ale aj na pravej občas. ako keby sa tam niečo dialo a to ešte ani tehulovsku knižku nemam, som na uplnom začiatku.pri prvom si také bolesti enpamätám. bolesť bola asi len prvý týžden a potom až ked prišli kontrakcie 🙂 už tiež stáel letím na vecko, či sa neičo nebude diať, ako keby azstavené vetry či neičo a ked to povolí, tak zasa je dobre..ked ležím, je dobre a ked urobím prudší pohyb, ako keby dieťa zo mna chcelo vyletieť a tie krrrče...

terij
5. čer 2013

Ahoj. Bolí mě nepravidelně v podbřišku a taky na pravém a levém boku. Je možné, že je to roztahování dělohy jsem teprve ve 4tt. a nechtěla bych něco zanedbat. Někdy je to spíše píchání a někdy mám pocit, že mě tam něco táhne. Miminko si moc přejeme a nerada bych o něj přišla

t_novotna
7. čer 2013

Ahoj, já jsem v 16. týdnu a taky mě pobolívá v podbřišku (je to bolest podobná té menstruační), taky mě to občas bolí v oblasti vaječníků. Bolí mě to několikrát denně, vždycky jen chviličku a není to žádná nesnesitelná bolest, jen mě nervuje, že nevím, co to je. K doktorce mám jít až za 14 dní a nechci být zbytečně hysterická, ale taky si tím lámu hlavu, jestli je to normální... Mám rizikové těhotenství (z důvodu IVF), jinak žádné problémy nemám. Do 12. týdne jsem brala Utrogestan a tolik to nebolelo, pak jsem ho postupně vysazovala a řekla bych, že od té doby mi začaly ty bolesti. Nebo je to možná jen náhoda a je to opravdu roztahováním dělohy.

shaky18
28. dub 2014

Ahoj, mám divné píchání v břiše někdy na pravé straně a někdy zase na levé straně .... Ale nejvíc to píchne když zvednu něco těžkého a po 5 minutách mě to začne šíleně bolet .... Je možné že můžu být těhotná ? ? .....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru