Je normální, že mi z prsou vytéká nějaká tekutina?

lejdy_
1. únor 2010

Ráda bych se zeptala, zda to, že mi vytéká cosi z prsou, je normální? Po MS jsem pár dní, antikoncepci jsem brala, takže... Jaká je pravděpodobnost, že za to může má psychika, na kterou mi byla předepsána antidepresiva? Popř., k Dr. si s tim zajít mám, nemám?

Děkuji! M

hanka274
1. únor 2010

si tehotna??? ci nie? ci? po ms?? to je menstruacia?? tak nie si tehotna??
ja osobne absolutne nerozumiem.

lejdy_
autor
1. únor 2010

Neměla bych bejt, zajímá mě, jestli za to můžou ty prášky, nebo mám zkusit test? A jo, MS je menstruace

sarlotta
1. únor 2010

lejdy, určitě to nemá nic společného s antidepresivy. A ani nemusíš být těhotná. Zajdi si na gyndu.

sunysara
1. únor 2010

ahoj lejdy, je to tekutina, která se neobjevuje jen v těhu. ale zajdi s tím k dr a ona tě pošle na vyšetření jsou to třeba větší mléčné žlázky já to tak taky měla i před těhu.

hanka274
1. únor 2010

hm...tak potom ako pisu dievcata...tiez si myslim.

lejdy_
autor
1. únor 2010

Dobrá tedy. Díky za reakce, holky

sunysara
1. únor 2010

lejdy není zač každopádně si za dr zajdi není to nic vážnýho neboj se. 😉

mamus
1. únor 2010

Ahojte dievčatá. Aj moja dcéra má takýto problém. Vyteká jej z prsníkov nejaká tekutina malo to byť také do zelenkava. Bola s tým u lekára a kedže má aj iné problémy, lekár usúdil že je to nejaká chvíľková hormonálna porucha.Lenže tá porucha trvá už rok. Tak sa opäť k nemu chystá či je to v poriadku. Tehotná nieje. V každom prípade to netreba podceňovať a treba ísť na vyšetrenie.

sarlotta
1. únor 2010

lejdy ta tekutina by mohla být bezbarvá, nažloutlá nebo lehce bílá, ale určitě ne nějaká zelená nebo tmavá - to by nebylo dobré. Každopádně zajdi na gyndu, je to běžné, ničeho se neboj. Nechej si vyšetřit rovnou prsa pohmatem a taky sono by nebylo marné, pokud je Ti kolem 30ti.

lejdy_
autor
1. únor 2010

No, u mě je to spíš čiro, bílo až žluto, každopádně se ptám i z toho důvodu, že to poměrně i bolí. Zejtra si tam skočim

sunysara
1. únor 2010

já jsem byla taky na vyšetření a měla jsem to dlouho ze začátku jen když jsem si na prso zmáčkla a pak to občas teklo samo ale malinko.šla jsem na vyšetření a bylo mi 25 a tam mi zjistili že mám nějakou žlázku větší a že je to v pořádku ale na ko bys jít měla.

lejdy_
autor
1. únor 2010

Kolem 30ti, jéje... 19 mi je 😉

mamus
1. únor 2010

A zabudla som, robili jej z toho výtoku aj vyšetrenia ale nič nezistili. Jeden prsník ju ale stále bolí. Tiež je z toho mimo, lebo mala aj ednometriozu- alebo ako tu píšete tú "mrchu" a snažia sa o bábenko zatiaľ bezúspešne. Aj som jej hovorila nech ide sem na túto stránku ale nechce vraj by chytila len depku.No čo už s ňou. Ak budem vedieť niečo viac dám vedieť. (Inak ja som tu už niekoľko rokov nebola- teda neprispievala som žiadnymi príspevkami). Ten môj album je pasé, nič sa nekonalo žiadna svadba. Idem ho vymazať.

sunysara
1. únor 2010

lejdy neboj se. já to měla v 17 a pak mi to přestalo a nanovo takže se neboj oni tě pošlou na vyšetření a bude to ok radši to nepodcenuj ale nic to určo nebude.

bilejboxer
1. únor 2010

Ahoj,takové potíže občas dělá zvýšený prolaktin....který se snadno upraví práškama.Poptej se své dr.na gynekologii.Když je hodně vysoký,tak pak nedochází u ženy k ovulaci.

estel
1. únor 2010

Ahoj leidy tak ja som mala takýto výtok žltkavý stále na podprsenke a nevedela som čo to je ale náhodou ked som nemohla otehotnieť mi pri výšetrení doktor vyšetril prsia a bol to zvýšený prolaktin a ked si prečítaš pár článkou o zvýšenom prolaktine tak tam píšu že to môže byť aj zo psychiky.mne to prešlo za pár týždnov a aj som hned otehotnela.a podla mna neni vylučené ani to že to máš z antidepresív ja som pred nedávnom dostala od dr. antidepresíva xanax a tam medzi nežiaducimi učinkami je aj zvýšený prolaktin.ani som ho nebrala lebo som ho už nepotrebovala.takže podla mna to môže mať súvis.

marhulinka
2. únor 2010

Ahoj určo zajdi k dr.,já to měla ve dvaceti letech a byla jsem s tím i na mamologii,brali mi vzorek a testovali-a bylo to mateřské mléko!! Těhotná jsem nebyla a přesto se mi vytvořilo...ojediněle se to prý stává,já z toho byla teda pěkně paf!! 😅 Posílali mě na rentgen hlavy,souvisí to totiž přímo s něčím za uchem...teď si nemůžu vzpomenout,jak se to jmenuje...a pokud je to zvětšené,může se toto stát...Já jsem brala léky a přestalo to 🙂 😉

jjana17
2. únor 2010

ahoj, ja by som ti odporucila urcite zajst za svojou gynekologickou, ja som to mala tiez a strasne som mala zvysene hormony , bol to extremne zvyseny prolaktin ktory vytvara mlieko , dala mi lieky a po mesiaci sa to upravilo

kovimiko
5. únor 2010

Ahoje,ja mám podobný problém,ktorý trvá už takmer 7 rokov (po druhom dietati ).Samozrejme,že som si užila vyšetrenia v tomto poradí-výter,krv na rozbor hormónov,následne mamograf a sono ☹ .Všetky výsledky boli negatívne 😀 ,ale akonáhle nastal stred cyklu boleli ma prsia a vytekala mi z nich číra tekutina a cítila som vôňu mlieka.Prestala som brať aj antikoncepciu,ale nič nezabralo a tak som si na to jednoducho zvykla 😉 .Ak si neviete rady,tak sa nebojte a navštívte svojho lekára.A teraz som tretíkrát tehotná a mlieka budem mať aj na rozdávanie.Nuž na niečo je to dobré a na niečo nie 😀

mamamuska
10. lis 2017

Ahoj je my 47lboly mne tez bradavky vyteka mne tez tmavsi tekutina ms naposledy v cervenci 2017 tehotna nejsem ale v prechdu take ne mimodelizni take ne

mamamuska
10. lis 2017

Nikdy sem tonejedla drive ale mam porad chud na sladky cokoladovy jim jogurty atd teh test negativni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru