Jsem těhotná a stále krvácím. Dopadlo vám to dobře?

pismenka
12. lis 2011

Těhulky, měla jste to také tak některá? byla jsem u MUDr., dostala jsem léky na podporu těhotenství. Beru je teda od včera, ale když to do víkendu nepřestane, bude to prý asi špatné. Včera už už to vypadalo, že bude s krvácením konec a dnes ráno opět ☹
měla jsem to některá z vás a dopadlo to dobře? na další kontrolu jdu v pátek. Tajně doufám, že přestanu krvácet a mimí se udrží.

zabzulka
3. únor 2015

@bjoucik.15 v 10tt, ale odpovídalo to 5tt.. Měla jsem po revizi problémy, musela ještě pak na operaci a pak už bylo snažení povoleno.

bjoucik.15
3. únor 2015

@zabzulka na jakou operaci??

bjoucik.15
3. únor 2015

ahoj holky, tak píšu jak to dneska probíhalo... Nový dr, paráda, vyšetřil mě, vysvětlil mnoho věcí a byl i vtipnej a má úžasný sexappeal 🙂 NO a ke mě... jsem cca v 11tt ale vypadá to na hodně neprosperující :( Mám 2 hematomy a jeden mi zakrývá plodové vejce - gestační váček :( prý v životě neviděl takovýhle UTZ a to už 10let kouká každý den 😒 Zjistila jsem že je primářem (teď už příležitostným) u Apolináře, tam kde jsem rodila a zná moji kamarádku co tam pracuje, takže trochu protekční 😅 Hnedka mě objednal na tento čtvrtek na velký UTZ (UTZ u Apolináře začínají v 9hod, a já tam musím být v 8hod) Koukne se na mě prý nejlepší doktor co dělá UTZ a nějaký "kyakant" a on chce být u toho taky... Prý nechce a sám na to dohlédne, aby tam nebyl někdo kdo je mladý a nerozumí tomu 🙂 Takže zase protekce.. no a ta kámoška mě tam dovede takže budu i pod jejím dohledem... no a když to vyjde špatně, a já si myslím, že vyjde, tak půjdu na revizi a tu chce provést ten doktor můj nový sám 🙂 a prý ať se nebojím, že příště se už povede, že na to dohlédne... No viděl mě poprvé a jak byl milý a co všechno pro mě udělal, neskutečné 🙂 Takže zatím nevím jak na tom vlastně jsem, ale nevypadá to dobře... už jen že se rozčiloval jak na pohotovost ve Vinohradské, tak na mého stávajícího doktora... prý hCG 157 je v 6tt a on mi týden na to řekně že jsem ve 4tt... no a zprávu z Vinohradské pohotovosti zmuchlal, protože absolutně neodpovídala, prý by tohle nenapsal ani ten, kdo mě neprohlédne 🙂

marsrutka
3. únor 2015

tak takového doktora aby člověk záviděl 🙂

zabzulka
3. únor 2015

@bjoucik.15 tak vidím, že to taky nemáš jednoduché, člověk když narazí na lékaře "blbce" tak to je pak tím těžší.
Po revizi se mi udělaly v děloze srůsty /vzali mi moc sliznice/, 3 měsíce jsem menstruovala do břišní dutiny, protože kvůli srůstům nemohla krev odtékat, o otěhotnění nemohla být řeč. Šla jsem dvakrát na hysteroskopické rozrušení srůstů, začala cvičit mojžíšovku, brala čínskou medicínu a po dvou cyklech otěhotněla, naštěstí!
Nechci Tě strašit, pokud si Tě Tvůj nový doktor pohlídá, tak to proběhne v pohodě. Já bohužel vyfasovala nějakého "novice" a ten mě dodělal.

bjoucik.15
3. únor 2015

@zabzulka ježiši,to je hrůza, myslím že bych ha zažalovala, tohle není normální, vždyť se mohlo stát něco horšího.... :(

zabzulka
3. únor 2015

@bjoucik.15 už je to za mnou, ale byla jsem z toho na sračky pořádně. Možnost vzniku srůstů je porevizní komplikace, má to víc žen než by se dalo čekat, ale moc se o tom nemluví.

verunka_korunka
3. únor 2015

@bjoucik.15 a mohu se zeptat ke komu tedy teď chodíš? Napiš mi to klidně do interní pošty. Právě hledám gynekolog, protože stávající nevyhovuje. A jestli ten tvůj nabírá pacientky, tak bych o tom uvažovala. Dik a hodně štěstí.

bjoucik.15
3. únor 2015

@zabzulka tak to je super vyhlídka- srůsty ☹ ještě že už je to za tebou co? bohužel mám to před sebou ☹

emisekkk
3. únor 2015

@bjoucik.15 no tak at jsi co nejdriv v pohode!

zabzulka
3. únor 2015

@bjoucik.15 neboj, opravdu jsem Tě nechtěla vystrašit, určitě to dopadne dobře, Tvůj dr. je evidentně zkušený a opatrný.
Jinak ani nemluv, jsem za tohle těhotenství tak ráda 🙂

bjoucik.15
3. únor 2015

@emisekkk děkuji, snad budu... teoreticky by jsme se mohli začít snažit už v březnu 🙂

@zabzulka jo vypadá fakt zkušeně a je fajn že je to primář 🙂 Bohužel si musela narazit na nějakýho nezkušenýho s čerstvou atestací :( Ráda bych stihla otěhotnět do léta, abych přešla z mateřské na mateřskou, jinak budu muset do práce a to bych nerada, protože si budu hledat jinou :(

p1983k
5. únor 2015

Ahoj holky,ráda by jsem slyšela váš názor..jsem v 5 tt podle ms,včera jsem byla na krvi,hcg 1438 (je možnost i dvou prcků,je to po umělku),dr mi udělal ultrazvuk vše ok a šla jsem pryč...po pár hodinách silná ale jen chvilková bolest v podbřišku,nevěnovala jsem tomu pozornost..no ale když jsem šla pak na wc tak ze mě vyletěl proud krve. Potom už bylo jen špinění až do večera a teď už špiním jen malinko když jdu na wc.Zítra mám jít na krev jestli hcg roste. Myslíte že mi tam jen třeba něco narušil tím ultrazvukem a jednorázově jsem zakrvácela a že to nemá s mimčem nic společného? Jsem fakt na nervy,je to už třetí pokus a pořád nějaké komplikace ☹

bjoucik.15
5. únor 2015

@p1983k může to být 🙂 hlavně klid a nestresovat se 🙂

p1983k
5. únor 2015

@bjoucik.15 To už asi ani nejde po tom všem 😀 ,je to na palici..zítra jim tam asi už omdlím z nervů..včera na krev jestli to vyšlo a zítra na krev jestli tam pořád je. Zažila jsem asi 3 hodiny klidu že je vše v pořádku,parádně jsem si je užila 😀 ..Doufám že by si doktor nedovolil dělat ultrazvuk kdyby to mělo mimčo nějak ohrozit? To snad ani nejde ultrazvukem ne?

bjoucik.15
5. únor 2015

@p1983k ne ultrazvukem určitě neohrozí 🙂 No přeji aby to dopadlo dobře a dvojčátka by byla fajn...trochu to na tu hodnotu vypadá 😎

p1983k
5. únor 2015

@bjoucik.15 Tak snad to bude dobré..jojo,říkal že hodnoty jsou tak na hraně,že to může být jedno ale i dvě,ale váček jsme našli jen jeden,tak se uvidí 🙂

p1983k
6. únor 2015

@bjoucik.15 Tak je to v pořádku,hcg se zdvojnásobilo a praskl mi hematom...díky za uklidnění 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru