Jsem těhotná a stále krvácím. Dopadlo vám to dobře?

pismenka
12. lis 2011

Těhulky, měla jste to také tak některá? byla jsem u MUDr., dostala jsem léky na podporu těhotenství. Beru je teda od včera, ale když to do víkendu nepřestane, bude to prý asi špatné. Včera už už to vypadalo, že bude s krvácením konec a dnes ráno opět ☹
měla jsem to některá z vás a dopadlo to dobře? na další kontrolu jdu v pátek. Tajně doufám, že přestanu krvácet a mimí se udrží.

romantika
4. led 2013

@pismenka je tak super, tak to je vse uuplne v poradku a uz si uzivate rodicovstvi!!! tak co nejvic hodin spanku 🙂))

pismenka
autor
4. led 2013

@romantika teď už je se spánkem ok 😀 naštěstí 🙂

macinaz
15. led 2013

Ahojky můžu se k vám přidat? jsem v 16tt a od 10 tt občas zakrvácím,ležela jsem poprvé i 14 dní v nemocnici,jelikož mi našli hematom,který pak odešel,ale teď jsem v sobotu začala z novu a tak jsem jela na pohotovost,řekli že je vše v pořádku a poslali mě domů,bohužel dnes jsem začala znovu ☹ ale prý když je to tmavá krev tak se prý nemám obávat,kdyby byla světlá tak mám ihned jet na pohotovost,ale já se stejnak o mimíska bojím,minule jsem potratila ve 13tt a nechci to zažít znovu,mám klidový režim a opravdu nic doma nedělám,jenom si dojdu na záchod pro jídlo a jenom ležím,snad se to brzy spraví,první těhu jsem měla bez jakýchkoli potíží

tehula333
30. říj 2013

ahojte ..;)..chtela bych se zeptat jen na jednu vec nedostala sem mesičky tesky zatim ukazuji negatyvni pac je to aik 12ty den po tom co se to stalo a na test je prilis brzo....doktor co knemu chodim byl dnes mimo takze musim cekat do pristiho tydne..:(..ale dneska jsem zacala spinit.newim jestli to je menstruace nebo je to normalni tak v zacatku tehotenstvi spinit???

bjoucik.15
2. únor 2015

Ahoj obnovuju toto téma.... už od soboty krvácím i přes Ascorutin a Utrogestan.... byla jsem na pohotovosti, ale tam mi nic neřekli! 😠 jen už od začátku ledna - tj. 4týdny mám jen prázdný gestační váček.... moc šancí tomu nedávám... má to taky někdo takhle??

emisekkk
2. únor 2015

@bjoucik.15 já to tak měla, ale nedopadlo to. Po čtyřech dnech krvácení - pak už to bylo hodně - přišel potrat. Taky jsem měla jen gestační váček, uvnitř sice něco bylo, ale ne srdeční akce. Věděla jsem, že je zle... askorutin a Utrogestan nezabral. držím palce!
Ale u předešlých 3 těhu jsem také krácela dopaldo to všechno dobře, jenže sice jsem krvácela ale mimi se dle UTZ i tak vyvíjelo a vše bylo jak má. A taky z toho jsou děti.

terezapetrova
2. únor 2015

@bjoucik.15 to me mrzí ! A držím všechny palce... 🙂

bjoucik.15
2. únor 2015

@emisekkk děkuji, nemyslím si , že by to dopadlo... 3 týdny jsem byla ve 4tt jen váček, který pomalu rostl, a teď jsem cca 5tt, takže i váček pomalu roste.... plod není žádný ...asi bych byla vděčná kdyby to samo odešlo, ale krvácím fakt mírně a střídá se to se špiněním... dost na to může mít vliv i konizace....

emisekkk
2. únor 2015

@bjoucik.15 jsem taky pokonizaci,ale to asi na to vliv nema. Pokud jsi v 5tt,chapu to dobre?tak bych zase nepanikarila,to na UTZ moc toho videt neni,to muze byt uplne v poradku!!!! ja v7 tt nemela srdeci akci a mimi bylo mensi,proste to bylo cele spatne. Hlavne klid!

bjoucik.15
2. únor 2015

@emisekkk no jenže mě byla dutinka vidět už 9.1, a to mi bylo řečeno že jsem ve 4tt... další dva týdny na to se dutinka zvětšila jen o 4mm, stále 4tt tj. 23.1 no a teď to krvácení a na pohotovosti (kde mi tedy utz ukázala dost z dálky) nebylo v dutince nic :( a mám ve zprávě psáno 5tt... takže dle poslední MS bych měla být 5tt, ale určitě jsem otěhotněla před MS, a jestli ta první něco málo už vyplavila, tak teď bych se měla dočisťovat, tedy snad... od předpokládaného oplodnění jsem už 3x krvácela ☹ nevím zda je to takhle pochopitelný.... ale já tomu prostě už nevěřím... jen jsem hledala někoho kdo to měl taky tak 😒

emisekkk
2. únor 2015

@bjoucik.15 no pokud jsi dle MS 5tt a dle UTZtaky a jen spinis,tak bych fakt nepanikarila. Krvacela jsem fakt ve vsech tehu a 3x donosila. mimo to-v zacatku tehu je velmi tezke merit vacek,je to moc male. Me se stalo,ze jsem ve stejny den byla2x na UTZ-jednou u me doktorkya jednou ve spitale a namerili jednou4+5 a jednou 5+5. Ve stejny den! Ptala jsem se a rikali,ze to mereni je fakt osidne,jak je to male.

bjoucik.15
2. únor 2015

@emisekkk děkuju že mě takhle držíš 🙂 je to divny... To co viděl ten můj dr by musel vidět ve 2tt což je kravina... Nechám se překvapit zítra u dr, ale naměřit za týden 2mm je prostě fakt málo... Třeba se stane zázrak... 🙂

emisekkk
2. únor 2015

@bjoucik.15 já to chápu, jsou to hrozné nervy!!! Uvidíš, co zítra u doktora, zda plus mínus sedí těhu dle MS a UTZ a taky zda je posun ve vývoji. Krom toho ovu mohla být jindy než uprostřed cyklu. Pokud by něco nesedělo a nevěděli by, taky neví vše, stejně doporučí ještě počkat. Držím palce na zítra! A dej pak vědět!

bjoucik.15
2. únor 2015

ovu byla určitě před MS,to vím stopro... mám jí na konci cyklu ne v polovině... takže se divím, že se to vůbec udrželo.... posun je zatím minimální...

ckei
2. únor 2015

@bjoucik.15 já to tak měla, dokonce v 7tt opravdu veliké krvácení, doslova "proudem", po kontrole stále jen gestační váček bez ničeho...a v 9tt srdeční akce a vše v pořádku, občasné krvácení až do 15tt...a synovi bude 28měsíců...takže u mě to dopadlo dobře.

brendamonique
2. únor 2015

... já teď při druhém těhotenství krvácela ve 12tt (zrovna na Silvestra) ...dali mi Pambu a ještě nějaký lék - jeden na zastavení krvácení a druhý jak píšeš ty na podporu těhotenství ... zkontrolovali prcka - vše jinak v pohodě - poslali domů, že kdyby něco, mám se vrátit a hospitalizovali by mne ... a mám zdravého krásného chlapíka 😀 ... jinak pak ještě ve 20tt jsem byla v nemocnici kvůli bolestem a tomu, že jsem se otevírala ... ale držím pěstičky, neboj, to bude dobrý, věř tomu.

bjoucik.15
2. únor 2015

@ckei tak to dokáže "nakopnout" 🙂 Děkuji... ten začátek jsem opravdu měla hooodně pomalý.. prostě 3 týdny gestační váček odpovídající 4tt... teď nevím kolik měřil,ale byl větší... no a proud to není, jen trochu na vložce a při utírání... když si vezmu ascorutin je to lepší... tak uvidíme jak na tom budu....

@brendamonique kéž bych byla už ve 12tt 🙂 je fajn, že máš krásného chlapíka 🙂

brendamonique
2. únor 2015

@bjoucik.15 ... uvidíš, třeba se déle uhnizďuje mrška mrňavá a hledá si to správné místečko a tak mu vše déle trvá ... budu na tebe zítra myslet, dej vědět, jak jste dopadli ... 😎 ať máte ještě letos druhé štěstíčko 🙂

bjoucik.15
2. únor 2015

@brendamonique no docela by jsme letos to druhé štěstíčko potřebovali 🙂 Dám zítra vědět, ale bojim se že to nebudou dobré zprávy... ☹

brendamonique
2. únor 2015

@bjoucik.15 ... naděje umírá poslední ... víš jak ... já se bála jak v tom 12tt tak i v tom 20tt a vůbec celé moje druhé těhotenství bylo dost překážkové ... doopravdy budu držet pěstě a zítra se sem kouknu - dá-li náš satanášek trošku času 🙂 ...

vla77
2. únor 2015

@pismenka hele, já krvácela do 20.tt, na ultrazvuku jsem měla vždy napsáno známky odloučení plodu. Brala jsem kromě jiného progesteron, estrimax a píchala jsem si pregnyl a teď mám pár týdnů před porodem. Jeden doktor mě honil na rizikové, druhý říkal, že psychika je nejdůležitější a pokud mě moje práce baví, tak mám chodit dál do práce...že je to pro to malý lepší než sedět doma, pozorovat se a deptat se...tak jsem pracovala dál...držím palec

lucinka58
2. únor 2015

@bjoucik.15 Ahojky, no řeknu svý dvě zkušenosti. Při prvním těhotenství to bylo tak, že v 7 tt byla detekována srdeční akce plodu. V 9 tt jsem začala o víkendu špinit až krvácet a tak jsem valila na pohotovost. Tam byl vidět na UTZ gestační váček s plodem bez srdeční činnosti. Bohužel jsem měla týden do svatby, takže jsme nečekali na samovolné odloučení plodu, ale musela jsem na revizi dělohy. Teďka u druhého těhotenství jsem začala krvácet v 11 tt. Nasazen mě byl utrogestan a píchli mi agolutin (2x). Po utrogestanu jsem přestala krvácet. Vysadila jsem ho v 15 tt a teď jsem v 18 tt a zítra jdu na kontrolu. Jinak vše v pořádku - žádný krvácení ani špinění 🙂 Moc držím pěstičky ať to u Tebe dobře dopadne 🙂

bjoucik.15
2. únor 2015

@lucinka58 nemám ani plod :( natož srdeční akci... Ale děkuju a tobě přeju klidné těhotenství 🙂

luccy.luccy
2. únor 2015

já to tak měla a bohužel to nedopadlo dobře, Ascorutin ani Utrogestan na už začínající krvácení mi nezabral, ale potom na další těhotenství jsem do 12 tt brala Utrogestan a všechno dopadlo dobře. Přeji, ať to dopadne pokud možno dobře a bezbolestně.. Říkala jsem si, že pokud je někde "chyba" od začátku, ať to raději odejde samo, než potom komplikace později...
@bjoucik.15

bjoucik.15
2. únor 2015

@luccy.luccy uvidíme, jak to dopadne... snad už zítra budu chytřejší... 🙂

napoloeon
2. únor 2015

@pismenka Prokrvácela jsem od 7. do 15. týdne, miminko ze začátku vypadalo o deset dní mladší (a to jsem věděla, kdy nejpozději mohlo dojít k odplodnění) Mám dokonce papír s diagnozou zamlklé těhotenství. Revizi jsem odmítla, chtěla jsem se vyčistit sama. O týden později bylo a bilo srdíčko a pomalu se to srovnalo. No, a teď jsem ve 22. týdnu a doufám, že všechno zlé si naše Lojzka už vybrala. Držím palce!

napoloeon
2. únor 2015

@pismenka @bjoucik.15 To je tak, když odpovídám na původní diskuzi, omlouvám se oběma🙂

zabzulka
2. únor 2015

@bjoucik.15 taky jsem měla na začátku roku afetální vejce (bez plodu), musela jsem na revizi, předtím jsem ale tři týdny čekala, jestli to neodejde samo. Bohužel mě zákrok neminul, otěhotněla jsem za 7 měsíců. Pokud to půjde, nech to odejít samovolně, vyhneš se tak šestinedělí a nucené pauze a můžete se snažit hned. Přeji hodně štěstí.

bjoucik.15
2. únor 2015

@zabzulka jestli to bude zamlklé tak určitě to nechám odejít samo... jen vysadím všechny ty prášky, co mi to brzdí.... 🙂 7 měsíců, to by mě švihlo... já doufám,že se podaří třeba do května 🙂 V jakém tt jsi šla na revizi?

bjoucik.15
2. únor 2015

@napoloeon v pohodě 🙂 já si ráda přečtu pozitivní příspěvek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru