Kam jet v Praze o víkendu k Dr. v případě potíží?

zizala
15. bře 2008

Ahoj, dnes jsem zacala spinit, nikdy predtim se mi to nestalo, muze to byt i namahou (dnes jsem hodne uklizela) a taky jsem uz tyden nachlazena, ale stejne, mam strach, jenom nevim kam jet ted v sobotu vecer nebo v nedeli dopoledne k doktorovi? Nekam do nemocnice? Ja vubec nevim, poradte mi prosim, dekuju.

jana.1
15. bře 2008

zkus nějakou porodnici.. mají tam gynekologickou ambulanci.. já jezdila do podolí několikrát. Tam mají ambulanci v přízemí a pak jsem jednou chtěla do Krče, volala jsem tam a vzali by mě taky.. mmnt, dám ti sem kontakt..

jana.1
15. bře 2008

zkoušela jsem myslím tyhle telefony v krči http://www.ftn.cz/index.php?id=2468 a podolí tady Informace pro pacientky na gynekologické ambulanci
telefon: +420 296 511 315, +420 296 511 316
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-10

je fakt, že jsem jela, i když jsem se nedovolala. Prostě tě přijmou a hotovo. Jestli už jseš v nějaké registrovaná, tak jeď asi nejlépe tam.. Ať ti to dobře dopadne 😉 🙂

jana.1
15. bře 2008

v krči jsem nebyla registrovaná a nerodila jsem tam, ale vzali by mě taky..

paolin
15. bře 2008

zizalo, jednoznacne na gynekologickou ambulanci nekam do nemocnice. udelaji ti UTZ a hned budes vedet.

jana.1
16. bře 2008

jj, jasně.. jakoukoliv nemocnici s gynegologickou ambulancí - s porodnicí i bez

ketka
16. bře 2008

My jeli v noci rovnou k Apolináři, i když jsem tam nebyla registrovaná, tak mě v pohodě vzali a byli moc milí.

Zizalo, držim palce, ať je vše ok 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru