• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy může přijít nejdříve kontrola? Na PN v těhotenství

9. května 2013 
Ahojky maminy od včera jsem na neschornce kvůli krvácení ve 2měsíci těhu. Jelikož mi zkončila rodičovská a do práce bych musela dojíždět tak mi dr. napsal neschopenku s vycházkami do 13 do 19. Můj dotaz je asi trochu divný. zítra chceme jet s malým do čestlic a mám strach aby nepřišla kontrola. Neschopenku budu dávat do zaměstnání až ve čtvrtek nebo v pátek. Moje šéfová musí přijet s dotatkem smlouvy kterou musím podepsat tak jí rovnou dám neschopenku.
kontrola může přijít až po tom co dám neschopenku do práce nebo i dříve. v práci ví že jsem na neschopence. Moc děkuji za názory.
7. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že pokud máš neschopenku ode dneška, tak zítra by si ještě kontrolu neměla čekat :wink:
7. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
počítám, že na sociálce to ještě nemají ani zpracované, tak tam bych se takhle brzy nebála. může tě ale přijít zkontrolovat i zaměstnavatel, a pokud tam už to vědí... ale záleží na vztazích.
7. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcounek - prvních 14dnů ti neschopenku platí zaměstnavatel - takže na sociálku se posílá neschopenka až potom, takže kontrola ze strany OSSZ rozhodně být nemůže
9. kvě 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se toho nebála :wink: tak rychlé to nebude :wink: já to měla taky tak a ještě navíc mi moje gyn.Dr nabídla, že kdyby náhodou mi to někdy nevyšlo a kontrola došla, že mám nahlásit návštěvu u ní v ordinaci :wink: je to fajn rozumná ženská a má s námi těhotnými pochopení :wink:
9. kvě 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek