Kdy může přijít nejdříve kontrola? Na PN v těhotenství

Ahojky maminy od včera jsem na neschornce kvůli krvácení ve 2měsíci těhu. Jelikož mi zkončila rodičovská a do práce bych musela dojíždět tak mi dr. napsal neschopenku s vycházkami do 13 do 19. Můj dotaz je asi trochu divný. zítra chceme jet s malým do čestlic a mám strach aby nepřišla kontrola. Neschopenku budu dávat do zaměstnání až ve čtvrtek nebo v pátek. Moje šéfová musí přijet s dotatkem smlouvy kterou musím podepsat tak jí rovnou dám neschopenku.
kontrola může přijít až po tom co dám neschopenku do práce nebo i dříve. v práci ví že jsem na neschopence. Moc děkuji za názory.
lucyvivien
7. kvě 2013
Já myslím, že pokud máš neschopenku ode dneška, tak zítra by si ještě kontrolu neměla čekat 😉
aktaka
7. kvě 2013
počítám, že na sociálce to ještě nemají ani zpracované, tak tam bych se takhle brzy nebála. může tě ale přijít zkontrolovat i zaměstnavatel, a pokud tam už to vědí... ale záleží na vztazích.
vojtisek2007
9. kvě 2013
@evcounek - prvních 14dnů ti neschopenku platí zaměstnavatel - takže na sociálku se posílá neschopenka až potom, takže kontrola ze strany OSSZ rozhodně být nemůže
majule_j
9. kvě 2013
já bych se toho nebála 😉 tak rychlé to nebude 😉 já to měla taky tak a ještě navíc mi moje gyn.Dr nabídla, že kdyby náhodou mi to někdy nevyšlo a kontrola došla, že mám nahlásit návštěvu u ní v ordinaci 😉 je to fajn rozumná ženská a má s námi těhotnými pochopení 😉

Začni psát odpověď...

Odešli