Kondylomata jsou zpět, jak se jich zbavím?

evelinkapc
12. lis 2013

Jsem v 26.tt těh,a ve 23.tt. jsem byla na odstranění kondylomat v celkové anestezii,ovšem kondylomata mi neodstranila vsechna,a zas se vratila,nevíte jak se toho zbavit nějak jinak? Zátra jdu na kontrolu na gynekologii a bojím se toho,co mi zas paní doktorka řekne :/

verusky
28. dub 2014

@evelinkapc
Ahojky,
nasla jsem Tve dotazy ohledne kondylomat v tehotenstvi a chci se zeptat, jak to nakonec dopadlo později v tehotenstvi a s porodem? A ted, jsou pryc? Ja s nimi bojuji skoro rok, vždy uzdraveno na koznim a po styku s přítelem zas vyskocily. Kozni me po ctvrt roce nechala, ze je to stresem, ted jsem tehotna a nevim, co me ceka. Mam stesti, ze mam jen dve, v tehotenstvi se to nastesti nezhoršilo (jsem v sestem mesici), ale uz dva mesice je ma i pritel a podobne jako ja - maze si je, zbavi se jich, pak spolu spime a ma je zas... Rekla bych, ze je to nejaska psychicka zalezitost a moc chci rodit prirozene (treti dite). Tak nevim, co delat...
Dekuji za napsani, jak to dopadlo u Vas...
Hezke odpoledne,
Verka

verusky
28. dub 2014

@evelinkapc To mělo byt interni postou...

evelinkapc
autor
29. dub 2014

Ahoj,porod proběhl plánovaným císařským řezem,po vyndání miomča mě kondylomata postupně samy začaly mizet a už je nemám.Gynekoložka tomu na kontrole nemohla uvěřit,že to samo vymizelo.Měla jsem to podle gynekoložky kvůli zvýšeným hormonům v těhotenství.Jestli ti můžu poradit,vyhledej si kontakt na pana .Mudr Mihulu,který je odborník na toto onemocnění,zavolej si tam a objednej se.Sídlí v Ostravě,taky jsem tam byla ale už jsem byla ve 30.týdnu těhotenství tak už bylo pozdě na laser.Jelikož masti se v těhotenství používat nemůžou tak jedině chirurgické odstranění ale to jsem také podstoupila a kondylomata jsem měla do 14 dnů zpět a ještě víc se rozrůstaly.Tak přeji hodně štěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru