• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Křečová žíla na genitáliích, máte zkušenost?

7. dubna 2014 
Maminy, měla jste / máte některá zkušenost s křečovými žilami v oblasti genitálií? :frowning2:
6. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arbilia myslíš v těhotenství? Já ano, varixy. Přesně si již nepamatuji, kdy se mi to začalo dělat. Ale vypadalo to hrozně a i dost bolelo. Zajdi si na gynekologii, bere se na to prášek Detralex, který by to měl zmírnit. Varixy jsou nebezpečné, spodek je dost prokrven a kdyby se třeba musel udělat nástřih a omylem by se střihlo i do varixu, tak může být velký malér s krvácením. Určitě co nejdříve na gyndu a upozornit na to lékaře.
6. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monivo Ano, v těhotenství. No tak to je síla... :frowning2: Moc děkuji za informaci. :slight_smile:
7. dub 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo..na stydkem pysku, az u pochvy skoro, dal to šlo směrem na nohu..byla jsem na cévním, Detralex mi pomohl, a po porodu to zmizelo /a to byla hnusna, modra, vystouplá žila/
7. dub 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, varixy během těhotenství. Po prvním těhotenství zmizely, při druhém se objevily mnohem dříve a už nezmizely :frowning2:. Je to nepříjemné při každém cyklu. Doktoři mi na to dali akorát nějakou mast na křečáky, ale podle mně to nijak nefungovalo, takže jsem si musela zvyknout.
7. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek