Křečové žíly na genitálu - budu rodit císařem?

astra11
24. čer 2014

Ahoj, chci se prosím zeptat, jestli vám ve většině případů doktoři řekli, že budete rodit císařem, když jste měli křečové žíly na genitálu.
Děkuji As.

slunicqqo
24. čer 2014

ahoj , měla jsem u obou dětí a obě jsem rodila normálně, u druhého měli trochu větší strach, protože měl 4.3 kg, ale císaře jsem nechtěla, u prvního mi ani císaře nenabízeli , u druhého se báli i kvůli váze, ještě hrozilo že budu přenášet, tak chtěli vyvolávat, naštěstí pak vylezl dobrovolně

petule12
24. čer 2014

Rodila jsem normalne a bez problemu. Nastesti i bez nastrihu. Jedine co mi pak davali po porodu injekce do bricha na redeni krve ale v poho ; o)

lv
25. čer 2014

Rodila jsem normálně, gynekolog me poslal na cévní, tak to zkoukli a ze dobrý..po porodu to zmizelo, mám mini maličkou, co nejde pomalu ani najít.

ivazapisovatelka
25. čer 2014

Taky jsem rodila normálně, akorát jsem teda dost krvácela.

leena76
25. čer 2014

Rodila jsem oba porody normálně. Celé těhotenství jsem nosila punčochy a užívala Detralex.

werunca317
26. čer 2014

Ahoj holky a měly ste je hodně? Ja mám úplně celý spodek :/ měla sem to jen na levé straně při druhém teh.a teď při 3 úplně celé 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru