Krevní sraženina v těhotenství, stalo se vám to?

skurinka
16. srp 2012

Ahoj chtela bych se zepatat.Moje kamaradka je ted po druhe tehotna.prvni teh muselo byt ukonceno v 11tt pac miminko umrelo.Ted je podruhe tehotna a asi pred 14dni zacala krvacet tak jela do nemocnice a tam si ji nechaly pry se ji udelala nejaka krevni srazenina a musela ven.Dnes mela jit na odber plodove vody ale dr ji to odmitla udelat ze ji hrozi zacinajici potrat a ma lezet.myslite ze se to zlepsi??(kamaradka ma 40let)stalo se vam to taky nektere ??

eficenka
16. srp 2012

určitě by měla ležet a co nejvíce klidu... amniocentéze by podle mě v tomto případě znamenala potrat.... Pokud jde o "preventivní" amnio kvůli vyloučení vad, tak se lékažka spolehne asi na NT screening...
držím palce, at to zvládnou!

monika6e
16. srp 2012

Osobně neznám, ale kamarádce se to s tou krví stalo taky. Nakonec ale bylo všechno v pořádku. Donosila a porodila zdravýho prcka...

lokiska
16. srp 2012

Ahoj, měla jsem také krevní sraženinu (hematom) na začátku 3.měs. Ležela jsem týden v nemocnici a 14dnů doma.
Hematom měl rozměry11mmx17mm a postupně odcházel. Tak, že jsem 3xběhem té doby dost zakrvácela někdy jen špinila, jsem se vždycky hrozně vyděsila a jela k dr. Ake naštěstí hematom se potom ztratil a těhu už pokračuje úplně normálně. Tak jen vydržet ležet a netahat těžké věci!!!!!!!! A pokud jí vyšel 1.screening vpohodě, na amnio bych nechodila.

nadeje12345
6. čer 2014

mne se ted stalo se sem mnela sraseninu a doufam se mimi presilo oni totis nevi

lenicka2323
2. lis 2017

Ahoj všem, jsem na začátku těhu cca 5tt a dnes mi doktor oznámil že mam sraženinu.Pár dni jsem špinila i lehce zakrvácela a dnes tohle beru utrogestan,ascorutin a kys.listovou ale pěkně mě to vystrašilo přijde mi že i ted lehce růžově zašpiním..Je to mpje druhé těhu první nedopadlo dobře v 16tt mi odtekla plodová voda a sraženinu jsem měla také..tak už automaticky uz ted vidim vše bledě...🙄👎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru