Krvácení a špinění před porodem. Stalo se vám to?

slavicky
9. lis 2010

Mám takový dotaz. Krvácely, nebo špinily jste někdo před porodem? Jsem týden po TP, zatím se prý cesty teprve otevírají, ráno jsem krvácela, v porodnici mi řekli, že je to normální, že se takto tělo chystá. Teď už jenom špiním a semtam ze mě odejde takový chuchvalec/krevní sraženina. Jsem z toho docela nervozni, budu ráda za každou radu a pomoc, díky moc.

hlavinka
9. lis 2010

slavicky: muj porod zacal krvacenim. myslela jsem, ze se jedna o hlenovou zatku, ale zdalo se mi toho nejak vic a hlavne neustavalo, tak jsme jeli (asi druhy den) do porodnice. Pry se tak zmekcuje delozni cipek a rozestupuji se porodni cesty. Krvacela jsem vlastne celou dobu, az do porodu, celkem asi 5 dni. Kontrakce mi prisly myslim asi 2,5 dne po zacatku krvaceni. Kazdopadne, na tohle jsem taky nebyla pripravena a navic mi vzdy rekli, ze kdyby se to nezlepsilo, tak prijedte - byli jsme tam asi 3x a pak si mne tam uz nechali. byt tebou, klidne radsi jedu do porodky, abys mela jistotu. drzim palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru