Krvácení z nosu a z konečníku ve 14. týdnu těhotenství

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste některá tohle zažily - jednak mě dvě uplynulé noci vzbudila tekoucí krev z nosu, nikdy dřív mi krev z nosu netekla, na internetu jsem se ale dočetla, že je to v těhotenství relativně běžné, protože jsou prokrvené sliznice... Další problém je, že jsem asi dva, tři poslední dny měla docela zácpu, ráno mě to hodně bolelo při stolici a skoro nic ze mě nevyšlo, no a dnes když jsem přišla z práce a šla jsem na záchod - na velkou, tak jsem si všimla čerstvé krve v míse, hodně mě to vyděsilo, ihned jsem si dala vložku, ale ono to nejspíš nebylo z pochvy, ale z konečníku, i když hemoroidy nemám, nic mě nebolí... Jaký je váš názor? Zažily jste něco takového?
lv
20. únor 2014
muzes mit hemoroidy, ze zacpy (bezne v tehotenstvi), a to prokrveni sliznic vetsi je, ale radeji bych volala svemu lekari, zkonzultovat to..
hojda
20. únor 2014
V těhu se mi pouštěla z nosu krev, občas jsem na to brala ascorutin, ale prý je dobré zajít na nosní, jestli tam není nějaká slabá žilka a ta se pak zataví.
monivo
20. únor 2014
Já si myslím, že jak jsi psala, že to při stolici bolelo, tak sis jen trochu "natrhla" otvor a ta krev byla od toho. Mě se to taky párkrát stalo (ale ne v těhu). Sleduj to dále. Ale vzhledem k těhotenství bych se asi raději poradila u lékaře.
ange_de_la_morte
20. únor 2014
Krew z nosu w těhotenstwí je oprawdu docela běžná wěc a pokud to zase samo ustane nedělej si s tím starosti. A co se týče krwe we stoli, nejspíše máš jen podrážděný konečník ze zácpy, nebo můžeš míz i wnitřní hemeroidy ( nejsou zwenku patrné), možná bys mohla pouwažowat o nějakém řešení té zácpy - zácpy jsou w těhotenstwí taky docela běžné protože díky miminku nemají střewa tolik prostoru a zpomalí se peristaltika. Zkus jíst wíce wlákniny ( owoce, zelenina, místo bílého pečiwa celozrnné), nebo si dej každý den lžičku drceného lněného semínka - taky moc pomáhá. Myslím že si jinak nemůsíš wůbec dělat starosti ( omlouwám se za ,w,)
rasha
21. únor 2014
Taky jsem měla obojí.Krev z nosu se mi spoustěla třeba při mytí vlasů v předklonu nebo i z dásní mi tekla 😞 .A to druhé se mi stalo taky,přesně jak píšeš.Můj gynDr. mi říkal,že vnější hemeroidy nemám,ale myslím si,že vnitřní to možná byly,pro jistotu jsem užívala i čípky Factu a probiotika,aby se mi to nestávalo... Po porodu potíže ustaly 😉

Začni psát odpověď...

Odešli