Krvavý výtok na začiatku 3. trimestra

neverendinglove
10. srp 2010

Ahojte chcela by som sa opýtať. Dnes som bola u gyn. na vyšetrení, všetko bolo v poriadku. Až teraz večer z ničoho nič sa mi spustil taký červenoružový výtok. Doteraz som nič také nemala. Som v 25. tt a nemám žiadne bolesti a cítim sa dobre. Mám ísť na pohotovosť? Poraďte mi prosím

zvirka
10. srp 2010

Na pohotovost se má, pokud vyloženě krvácíš, tedy jasně červená krev. Takže pokud se cítíš jinak dobře, tak bych to nehrotila a jen ráno zavolala gynekoložce. Pokud se Ti přitíží nebo začneš vyloženě krvácet, tak určitě jeď. Přeju, ať je to brzo v pořádku 😉

bsik
10. srp 2010

Mě se to jednou po vyšetření taky stalo-byla jsem na prohlídce...všechno OK a za dvě hodky jsem si všimla, že krvácím. Volala jsem Dr.a prý mám přijet a když mě porhlídla, tak bylo všechno v pořádku...prý se to někdy po vyšetření stává, protože je to celý hrozně prokrvený a stačí malá ranka a hned to teče. Ale jak říká zvirka......zbytečně nemusíš plašit, ale když máš strach, tak si pro klid dojdi k Dr.

pattie
11. srp 2010

Rozhodně bych tohle nepodceňovala a pro jistotu třeba zavolala na pohotovost,nebo někam k doktorovi.... Při minulém těhu jsem úplně lehoučce krvácela cca ve 27 tt, jeli jsme do nemocnice a chtěli si mě tam nechat ☹

santaamaria
11. srp 2010

Raděj se běž ujistit znova k dr.,,....raděj 3x zbytečně než 1x pozdě 😖

kacci
4. říj 2010

už je to sice pasé...ale slabé krvácení po vyšetření je naprostá norma, čípek je překrvený a každý kontakt s ním může vyvolat krvácení. Já jsem na tom byla tak, že jsem krvácela i po tlačení na stolici..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru