Kvasinková infekce v těhu, užívám globulky. Neublíží?

adulina69
3. lis 2015

Ahoj holky,
Jsem ve 23 týdnu těhotenství a nejspíš mám kvasin.infekci (nevím to jistě) .koupila sem si globulky který může těhotná (ovšem) tak moje otázka je jestli to nějak neublíží když je budu brát ikdyž kvasin.infekci možná nemám . je mi to trapný sem psát 😅

claire90
3. lis 2015

Ublížít by to asi nemělo, ale za mě bys měla jít ke gynekologovi, ať určí přesně zda jde o kvasinky, či bakteriální zánět. Já takhle v druhém těhu měla několikrát kvasinky, ke konci se zase něco objevilo, říkala jsem si, že to jsou zas kvasinky a nasadila si samoléčbu, no příznaky jako pálení se zmírnily a děsně pomalu odcházely a pak na KO když se dr. ptala, jestli mám nějaký obtíže, tak jsem jí to řekla, udělala stěr a byl tam zánět, na který bylo nutno nasadit atb, aby se správně doléčil. Takže opravdu bych raději navštívila dr. ať máš jistotu a klid 😉

rezetka
3. lis 2015

Hele, nevím, jaké sis koupila, mně pomohly tyto http://www.lekarna.cz/idelyn-beliema-effect-10-... a ty se můžou i v těhotenství. A i když bys kvasinkovou infekci neměla, neublíží to ničemu.

pety91
3. lis 2015

Podle mě ti nemůže ublížit, žádný volně prodejný preparát.

p3tulkaa
3. lis 2015

myslím, že ti to neublíží.....já infekci měla od 6. měsíci po ATB, bohužel mi nic nepomohlo až do porodu, jakmile jsem porodila, ihned mě to přešlo.... :/

jhoki
3. lis 2015

@adulina69 Můžeš Jenamazol, koupíš ho v lékárně, pokud ti nezabere nejsou to kvasinky, ale něco jiného.

naho31
3. lis 2015

Ja jsem pouzivala tablety Globulus cum natrio. Moc me pomohly. Jsou volne prodejne a mohou se v tehu, lekar mi je sam doporucil.

fisulenka
3. lis 2015

@adulina69 Šla bych k lékaři,taky jsem tím trpěla skoro celé těhotenství a pomohly mi až léky předepsané doktorkou, jistota je jistota a v těhotenství se nevyplatí experimentovat. Ať je brzy líp 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru