Kvasinky v konečníku? Svědění, bílý výtok s hrudkami

zuka90
22. čer 2015

Ahoj, jsem 27 t.t. a již delší dobu mě trápí mírné svědění konečníku. Roupy to nejsou. Myslela jsem, že jsou to hemoroidy protože jsem cítila i takový tlak na konečník. Koupila jsem si teda mast na hemoroidy ale po týdnu používání je to furt skoro stejné. Dneska ráno jsem zjistila, že mi z konečníku vyteká i jakoby bílý výtok s hrudkami. Může se jednat o kvasinkouvou infekci ? máte nědo zkušenost a myslíte že to gynekolog vyřeší ? je mi trapné s tím někam jít, jedině na gyndu tam už se známe 😀

rencatupa
23. čer 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já jsem řešila jen hemeroidy, a to mě pomohla mast Hemostop. Konečník mě taky svědil, a přešlo to s používáním masti. Na tvém místě bych to neprodlužovala a raději se poradila s dr. Nikdy nevíš, na co všechno to může mít vliv.

eemilka
23. čer 2015

@zuka90 Jasně, běž s tím na gyndu. Já jsem s gynekologem v těhotenství řešila i tiky v oku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru